1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Arjantin’in taraftar tokeni ARG moon yapar mı?

Arjantin’in taraftar tokeni ARG moon yapar mı?

Arjantin’in taraftar tokeni ARG moon yapar mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Arjantin futbol takımının taraftar tokeni ARG, son iki haftada dikkat çeken ve yüzde 100’ü aşan bir yükseliş kaydetti. Bu tokenin fiyatına bundan sonra ne olacağını ise Fransa ile oynanan final maçının sonucu belirleyecek. Ayrıntılara bakalım.


Arjantin’in taraftar tokeni ARG final sonrası moon yapar mı?

Devam eden FIFA Dünya Kupası’dan bugün Katar’da Arjantin ile Fransa arasında final maçı oynanıyor. Arjantin şimdiye kadar göz dolduran performans sergiledi. Bundan dolayı takımın taraftar tokeni ARG fiyatı da piyasadaki ayı durumuna meydan okuyarak son iki haftada istikrarlı bir büyüme kaydetti. Buna ek olarak ARG fiyatı grafiğinde de boğa bir formasyon oluştu. Arjantin ulusal takımının bu akşam oynanan final maçı performansı ve maç sonucu da ARG tokenin değerini önemli ölçüde belirleyecek.

İlgili – ABD Kongresi’ne spot kripto para piyasasını etkileyecek acil çağrı

Arjantin’in taraftar tokeni ARG moon yapar mı?

Arjantin taraftar tokeni ARG fiyat grafiği Kaynak: Tradingview

Arjantin Futbol Birliği Taraftar Tokeni (ARG), FIFA çeyrek finallerin başlamasından bu yana önemli ölçüde para girişi kaydetti. ARG fiyatı 9 Aralık’ta 2,55 dolar seviyesinden sıçrama yaparak V şeklinde bir toparlanma tetikledi.

Arjantin ulusal takımı finale doğru yükselmeye devam ederken, ARG fiyatı da istikrarlı bir yükseliş kaydetti. Böylece kısa süre önce 5,5 dolar direncini kırdı. Bu taraftar yokeni şu an 5,6 dolardan işlem görüyor ve son iki haftada yüzde 115 oranında değeri kazandı. Bundan sonra fiyata ne olacağını ise FIFA Dünya Kupası final maçının sonucu belirleyecek.

Genel olarak ise ARG token fiyatı için aşağıda koruması gereken 5,5 dolar seviyesi var. Önünde ise 7,5 dolar direnci görünüyor. Eğer Arjantin finalleri alırsa o zaman bu direnci kırabilir.

Mevcut yükseliş trendi ise şunu gösteriyor. Arjantin final maçından istenen sonucu alırsa ARG token fiyatı 9 doları bile geçen yeni ralli yapabilir.

İlgili – Kripto borsalara para akışı 2022 bitmeden yeni bir Bitcoin rallisi tetikler mi?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: