Arjantin’in taraftar tokeni ARG moon yapar mı?

Arjantin’in taraftar tokeni ARG moon yapar mı?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Arjantin futbol takımının taraftar tokeni ARG, son iki haftada dikkat çeken ve yüzde 100’ü aşan bir yükseliş kaydetti. Bu tokenin fiyatına bundan sonra ne olacağını ise Fransa ile oynanan final maçının sonucu belirleyecek. Ayrıntılara bakalım.


Arjantin’in taraftar tokeni ARG final sonrası moon yapar mı?

Devam eden FIFA Dünya Kupası’dan bugün Katar’da Arjantin ile Fransa arasında final maçı oynanıyor. Arjantin şimdiye kadar göz dolduran performans sergiledi. Bundan dolayı takımın taraftar tokeni ARG fiyatı da piyasadaki ayı durumuna meydan okuyarak son iki haftada istikrarlı bir büyüme kaydetti. Buna ek olarak ARG fiyatı grafiğinde de boğa bir formasyon oluştu. Arjantin ulusal takımının bu akşam oynanan final maçı performansı ve maç sonucu da ARG tokenin değerini önemli ölçüde belirleyecek.

İlgili – ABD Kongresi’ne spot kripto para piyasasını etkileyecek acil çağrı

Arjantin’in taraftar tokeni ARG moon yapar mı?

Arjantin taraftar tokeni ARG fiyat grafiği Kaynak: Tradingview

Arjantin Futbol Birliği Taraftar Tokeni (ARG), FIFA çeyrek finallerin başlamasından bu yana önemli ölçüde para girişi kaydetti. ARG fiyatı 9 Aralık’ta 2,55 dolar seviyesinden sıçrama yaparak V şeklinde bir toparlanma tetikledi.

Arjantin ulusal takımı finale doğru yükselmeye devam ederken, ARG fiyatı da istikrarlı bir yükseliş kaydetti. Böylece kısa süre önce 5,5 dolar direncini kırdı. Bu taraftar yokeni şu an 5,6 dolardan işlem görüyor ve son iki haftada yüzde 115 oranında değeri kazandı. Bundan sonra fiyata ne olacağını ise FIFA Dünya Kupası final maçının sonucu belirleyecek.

Genel olarak ise ARG token fiyatı için aşağıda koruması gereken 5,5 dolar seviyesi var. Önünde ise 7,5 dolar direnci görünüyor. Eğer Arjantin finalleri alırsa o zaman bu direnci kırabilir.


Mevcut yükseliş trendi ise şunu gösteriyor. Arjantin final maçından istenen sonucu alırsa ARG token fiyatı 9 doları bile geçen yeni ralli yapabilir.

İlgili – Kripto borsalara para akışı 2022 bitmeden yeni bir Bitcoin rallisi tetikler mi?

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Arjantin’in taraftar tokeni ARG moon yapar mı?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.