1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Analistten Bitcoin ve bu 3 kripto para hakkında kritik uyarı!

Analistten Bitcoin ve bu 3 kripto para hakkında kritik uyarı!

Analistten Bitcoin ve bu 3 kripto para hakkında kritik uyarı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin ve bu 3 kripto parada potansiyel bir çöküşe karşı yatırmcıları uyarıyor.

Bitcoin ve 3 kripto para için düşüş tahmini

Popüler bir kripto stratejisti, potansiyel bir Bitcoin (BTC) çöküşüne karşı uyarıda bulunurken, Fantom (FTM)’un yanı sıra iki altcoinde düşüş beklentisini dile getirdi.

Sosyal medyada Altcoin Sherpa olarak bilinen analist, Twitter’da takipçilerine akıllı sözleşme özellikli bir blockchain platformu olan Fantom’un yerel tokeninin çöküşte olduğunu söylüyor.

 

“Bu korkunç görünüyor… Şu anda bir dip belirtisi de görmüyorum.”

 

İlginizi çekebilir:

Santiment yükseliş sinyali veren coinleri açıkladı: Bitcoin, Ripple….

Bitcoin balina adresleri son 20 ayın zirvesinde! 

 

Altcoin Sherpa, merkezsiz bir türev borsası olan Injective Protocol’ün yerel tokeni INJ’den de düşüş bekliyor. Ve büyük bir satış eğilimi nedeniyle bu tokendeki yatırımını büyük ölçüde geri çektiğini söylüyor.

 

 

“Çoğunlukla 2,02$ civarında pozisyonumun dışındayım, tepeden satmadım. Yeşil kutu gelirse şaşırmam, şimdi sürekli satış gelecek gibi görünüyor. 1,80 dolarlık alan iyi bir alım yeriydi ”

 

 

Analistin radarındaki diğer altcoin ise, merkezsiz uygulama (DApp) platformu Near Protocol (NEAR). NEAR için mevcut fiyat direncinin zayıf olduğunu ve daha fazla düşüş görebileceğini söylüyor.

“Bunu bir süredir kontrol etmedim, mevcut alan çok şüpheli görünüyor. Fiyat burada kalmalı yoksa bence orta/dip 2$’a gidecek.”

 Bitcoin hakkında da yorum yapan Altcoin Sherpa, olumsuz bir tablo çiziyor. Bitcoin’in haziran ayından bu yana 19.000 dolar civarında işlem gördüğünü ve daha fazla düşeceğini tahmin ediyor. Ayrıca Bitcoin’in geçmiş paternlere dayanarak yeniden test edebileceğini düşündüğü üç dip seviyesi olduğunu söylüyor.

 

Analistten Bitcoin ve bu 3 kripto para hakkında kritik uyarı!

“İşte her iki yönde de bazı yüksek zaman dilimi seviyeleri. Bence 16.000, 14.000 ve 12.000 dolarlık alanlara odaklanmalısınız. Fiyatın o kadar düşük seviyelere ulaşıp ulaşmayacağını bilmiyorum ama düşerse hazırlıklı olmak gerektiğini düşünüyorum.”

(Bitcoin yazımızı yayına hazırlarken CoinMarketCap verilerine göre 19.171 dolardan işlem görüyor. )

İlginizi çekebilir:

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.