Loading...
btc
BTC
0.49%
Bitcoin
64.457,60 USDT
eth
ETH
-0.27%
Ethereum
3.508,92 USDT
bch
BCH
0.55%
Bitcoin Cash
385,06 USDT
xrp
XRP
-0.1%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.09%
Litecoin
74,10 USDT
bnb
BNB
0.24%
Binance Coin
587,50 USDT
sol
SOL
1.54%
Solana
136,67 USDT
avax
AVAX
-8%
Avalanche
25,28 USDT
ada
ADA
0.15%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
-0.14%
Poladot
5,60 USDT
doge
DOGE
0.26%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.99%
Shiba Inu
0,00 USDT

DeVere Group’tan çok konuşulacak yıl sonu kripto tahmini!

DeVere Group'tan çok konuşulacak yıl sonu kripto tahmini!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Finansal danışmanlık devi deVere Group’un CEO’su, kripto piyasaları için dikkat çeken yorumlarda bulundu.

Uzun vadeli yatırımcıları sevindiren yıl sonu kripto tahmini

Finansal danışmanlık devi deVere Group’un CEO’su, kripto piyasalarındaki volatilitenin uzun vadeli düşünen yatırımcılara fırsatlar sunmak üzere olduğunu söylüyor.

Yakın tarihli bir blog yazısında deVere CEO’su Nigel Green, yıl sonu kripto tahminini açıkladı. Ve merkez bankalarının sürekli faiz artırımlarının bu noktada neredeyse kesin olduğunu ve dolayısıyla Bitcoin gibi risk altındaki varlıklarda daha fazla düşüş yaşanmasının beklendiğini söyledi.

 

DeVere Group'tan çok konuşulacak yıl sonu kripto tahmini!

İlginizi çekebilir:

Analist: Ripple (XRP)’ın 1 dolar olmasının önünde yalnızca bir engel var 

Ünlü isimden önemli açıklamalar ve kripto tüyoları: Hangi coinler 20x yapar?

 

Green, finansal bir bulaşma etkisinin kesinlikle aşağı yönlü bir volatilite şeklinde kripto piyasalarına yayılacağını söylüyor. Ünlü CEO, böyle bir senaryonun 2022 bitmeden önce gerçekleşeceğini tahmin ediyor.

“Bitcoin ve Ethereum’un hisse senetleri piyasası ile mevcut korelasyonu göz önüne alındığında, 2022’nin sonundan önce kripto piyasasında daha fazla, belki de artarak devam edecek bir volatilite bekliyoruz. Ancak, ciddi yatırımcılar için bu mutlaka kötü bir şey olarak görülmemeli..

Kurumsallar da dahil olmak üzere büyük yatırımcılar, buna diğer herhangi bir piyasadaki türbülansla aynı şekilde tepki verecek.

Dünyanın en iyi yatırımcılarından bazıları, geleneksel finansal piyasalarda büyük satın alma fırsatları olarak, hemen hemen her zaman piyasa volatilitelerini, yani büyük fiyat dalgalanmalarını kullanıyor. Kripto para piyasası da artık farklı değil.

Etkin ve verimli kullanıldığında, bu dalgalanmalar son derece güçlü bir yatırım stratejisi olabilir.”

Ayrıca DeVere, Bitcoin’in tarihsel olarak son beş yılda Amazon ve Apple gibi teknoloji devlerinden çok daha yüksek kazançlar sağladığını vurguluyor.

Bu nedenle Green, başka bir kapitülasyon (capitulation*) olayı meydana gelirse, deneyimli uzun vadeli yatırımcıların panik satıcılarından yararlanabileceğine inanıyor.

(* Kripto piyasalarında capitulation (teslim olma/pes etme) – Bu dönem, uzun süren ayı piyasalarında kaçınılmaz bir son olarak karşımıza çıkar. Bu evreye gelindiğinde, büyük satışlar görülür ve yapılan bu işlemler sonucu volatilite artar. Yüksek hacimli panik satışları piyasayı çöküşe doğru götürür. Ancak iyi tarafı şu ki; burada fiyatlar, gelecek akümülasyon süreci için önemli olan dip seviyeleri bulur.) 

 

“Bitcoin, dünyadaki en iyi performans gösteren varlık sınıfı olmaya devam ediyor. Ve son birkaç yılda hem geleneksel hem de kripto yatırımrleri içinde sürekli olarak en iyiler arasında yer aldı.

Tecrübeli, uzun vadeli kripto yatırımcıları, yatırım portföylerini geliştirmek için dijital para birimlerini ‘ucuzdan’ satın alarak, panik satıcılarından yararlanmaya çalışacaklar.

Ciddi yatırımcılar daha fazla volatiliteden korkmayacaktır. Bu onların ilk rodeoları değil.”

 

İlginizi çekebilir:

Ripple CEO’su SEC davası hakkında konuştu: Çok öfkeliyim, çünkü….

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.