Ripple CEO’su SEC davası hakkında konuştu: Çok öfkeliyim, çünkü….

Ripple CEO'su SEC davası hakkında konuştu: Çok öfkeliyim, çünkü....
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, kripto şirketi ve iki yöneticisi aleyhine açılan ve halen devam eden dava nedeniyle ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC)’na karşı öfkeli olduğunu söyledi.

Ripple CEO’sundan SEC davası ile ilgili öfke dolu açıklamalar!

 15 Ekim’de Ripple CEO’su Twitter’dan yaptığı açıklamada, SEC’in XRP tokenine karşı açtığı davanın şirketler ve bireylerin ilgisini hiç çekmediğini ve onları endişelendirmediğini söyledi. Ona göre, Gary Gensler liderliğindeki komisyonun politika hedefi arayışı, “yasaya bağlılık” ile ilgili değil;  güçle ilgili.”

 

Ripple CEO'su SEC davası hakkında konuştu: Çok öfkeliyim, çünkü....

 

Brad Garlinghouse, SEC’in davanın sonuçlarıyla yüzleşme gibi bir derdi olmayacağını söyledi. Komisyonun “açıkça hükümetin halk için çalıştığını unuttuğunu” da sözlerine ekledi ve şöyle dedi:

“Hepimiz öfkeli olmalıyız.”

 


Garlinghouse, bu açıklamayı bir kullanıcıdan gelen bir tweete yanıt olarak yaptı. Tweette kendisine, SEC davasıyla ilgili tartışmalarda giderek daha fazla küfür kullandığı yönünde ithamlar bulunuyordu. Ünlü CEO yanıt olarak, dava ilerledikçe öfkesinin arttığını söyledi.

Garlinghouse, yine yakın zamanda yaptığı bir başka açıklamada, Amerika dışında kimsenin davayı umursamadığına dikkat çekti. Ona göre, Ripple’ın iş yaptığı diğer tüm ülkeler, dijital varlıklar konusunda zaten yerleşik bir ilkeye sahip.

Bu arada geçtiğimiz hafta, Garlinghouse davanın gelecek yılın ilk yarısında bitmesini beklediğini söyledi. Her iki taraf arasındaki dava şu anda özet karar (duruşmasız yargılama) aşamasında.

 İlginizi çekebilir:

 

İlginizi çekebilir:

Analist: Ripple (XRP)’ın 1 dolar olmasının önünde yalnızca bir engel var 

Ünlü isimden önemli açıklamalar ve kripto tüyoları: Hangi coinler 20x yapar?

Ripple SEC davasından küçük kazançlar elde etti

Ripple, SEC’e karşı devam eden dava ile ilgili birkaç küçük kazanç elde etti. Kripto firması kısa süre önce, mahkemeye karşı bulunduğu, komisyonun eski başkanı William Hinman’ın Ethereum hakkındaki açıklamasını yayınlamasını zorunlu kılması yönündeki talebine olumlu yanıt aldı.

İlgili: Ripple – SEC davasında yeni gelişme: Yargıçtan Ripple’ın istediği karar

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ripple CEO’su SEC davası hakkında konuştu: Çok öfkeliyim, çünkü….
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.