Cardano (ADA) cephesinde ne yaşanıyor, ADA ralli yapacak mı?

Cardano
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vasil güncellemesinin ardından gözler Cardano’ya (ADA) çevrilmişti. ADA beklenen patlamayı yapamadı. Altcoin için önümüzde nasıl bir pozisyon var? Detaylar haberimizde.

Cardano (ADA) cephesinde ne yaşanıyor, ADA ralli yapacak mı?

Cardano’nun, Vasil sert çatalından sonra fiyat hareketinin yukarı yönlü olması bekleniyordu. Ancak, ADA fiyatı yönünü bu şekilde tayin edemedi ve düşüşe geçti. Altcoin hafta sonunda bir miktar hareketlendi ve yükselişe geçti.

Birçok tüccar satış yapmaya başladı ve yatırımcıların duyarlılığı azalmaya başladı. Ancak ADA’nın sıkıntılarına rağmen, paydaşları destek göstermeye devam etti. Stake ödüllerine göre, Cardano’nun ağında stake yapanlar açısından büyük bir artış gözlemlendi. Aşağıdaki resimden de görülebileceği gibi, ağdaki staker sayısı son 30 günde %30.51 arttı.

İlgili: Cardano nedir, geleceği nasıl?

Bununla birlikte, aynı dönemde, Cardano ağındaki stakerların elde ettiği gelir %23,52 oranında değer kaybetti. Bu değer kaybı devam ederse stakerlar da ADA’ya olan bağlılıklarından vazgeçebilir.

cardano

 

ADA’nın cüzdanlar arasındaki geçişinde hızlı bir düşüş olduğunu da aşağıdaki grafikten görebiliriz. Bunun yanı sıra, ADA’nın geliştirme faaliyetinde geçen ay bir düşüş oldu. Bir ticarete girmeden önce geliştirme faaliyetlerine bakan tüccarlar için bu, düşüş işareti olarak algılanabilir.


cardano

Ancak Cardano yaptığı iş birlikleri ile ayı piyasası ile mücadele etmeye çalışıyor. Blok zincir şirketi, kısa süre önce Algorand ile bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Bu ortaklığın uzun vadede Cardano için verimli olabileceği tahmin ediliyor.

Cardano

ADA, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,3494 dolardan işlem görüyor. Altcoin son 24 saat içerisinde %3,84 değer kazandı. 11,9 milyar dolarlık bir değer sahip olan proje, kripto para piyasasının en değerli varlıkları arasında 8’inci sırada yer alıyor.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Cardano (ADA) cephesinde ne yaşanıyor, ADA ralli yapacak mı?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.