Ethereum’da bu metrik tüm zamanların en yüksek seviyesinde

Ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Büyük Ethereum balinaları 3,5 milyon ETH’yi yuttu, “holdingler” tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Ethereum blok zincirindeki büyük cüzdan yatırımcıları, 28,55 milyonluk varlıklarına eklemek için 3,5 milyon ETH topladı. Balinalar, Santiment’ten alınan verilere dayanarak piyasa değeri ile ikinci en büyük kripto para birimini biriktirmeye devam etti.

Ethereum balinaları aktif

Analistler, Ethereum fiyatının 1.300 dolar seviyesine yakın alım bölgesinde olduğuna inanıyor.
Ethereum ağındaki büyük cüzdan yatırımcıları, büyük miktarlarda altcoin aldı. Geçen ay boyunca, bir milyon veya daha fazla ETH tutan balinalar toplu olarak 3.5 milyon daha fazla Ethereum biriktirdi. Ethereum balinaları çılgınlıkta ETH biriktiriyor.

ethereum

Kripto istihbarat takipçisi Santiment’ten alınan verilere dayanarak, Ethereum balina adresleri 11 Eylül’den bu yana ETH biriktirmeye başladı. Bir milyon veya daha fazla Ethereum tutan büyük cüzdan adresleri toplu olarak portföylerine 3,5 milyon daha fazla ETH ekledi. Şu anda bu tür 132 adres var.

Ethereum birikiminin son turu, milyar dolarlık bir portföye sahip balinaların Ethereum holdinglerinde %14’lük bir artışa işaret ediyor. Balina cüzdanlarının kümülatif varlıkları, yazı yazılırken yaklaşık 36 milyar dolar olan 28.55 milyon ETH’lik tüm zamanların en yüksek dengesine ulaştı.

Santiment daha önce 100 ila 1 milyon ETH tokeni tutan Ethereum köpekbalıkları ve balinalarının varlıklarını sattığını bildirmişti. Yeniden dağıtım eğilimi, Ethereum’un iş kanıtından hisse kanıtına geçişi olan Merge’den kısa bir süre sonra başladı. Ancak analistler, Merge sonrası keskin düşüşüne rağmen ETH’de yükselişe geçti ve altcoin 1.200 dolar seviyesinin üzerinde bir geri dönüş yaptı.

 ethereum

Ethereum’un fiyatı son otuz gün içinde büyük ölçüde değişmeden kaldı. Balinalar tarafından yeniden dağıtım eğilimleri ve birikimi, genellikle bir varlık için yükseliş sinyali olarak kabul edilir. Diğer bir önemli gösterge, ağın ücret oluşturmadaki performansı bir ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Bu faktörlerin varlığın fiyatını yükseltmesi muhtemeldir.

Analistler, Ethereum’un birikim aşamasında olduğuna inanıyor. Analistler, Ethereum fiyat eğilimini değerlendirdi ve varlığın 1.300 dolar seviyesine yakın birikim aşamasında olduğunu tahmin etti. Ethereum, düşüş trendinden kurtulurken “satın alma bölgesinde” ve takma adlı bir kripto analisti olan BitQueen, bunun ETH tokenlerini almak için ideal bir zaman olduğuna inanıyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ethereum’da bu metrik tüm zamanların en yüksek seviyesinde
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.