Santiment yükseliş sinyali veren coinleri açıkladı: Bitcoin, Ripple….

Santiment yükseliş sinyali veren coinleri açıkladı: Bitcoin, Ripple....
bitcoin grafiğinde dönüş sinyali
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blockchain analiz firması Santiment, popüler bir metriğin Bitcoin (BTC) ve Ripple (XRP) dahil olmak üzere dört kripto para için yükseliş gösterdiğini söylüyor. İşte yükseliş sinyali veren coinler...

Yükseliş sinyali veren coinler: Bitcoin, Ripple, Cardano…

Kripto analiz platformu, dördüncü çeyrekte piyasada yükseliş beklentileri üzerine yatırımcı duyarlılığının Bitcoin (BTC), Cardano (ADA), Binance Coin (BNB) ve Ripple (XRP) için pozitife döndüğünü söylüyor.

Santiment’e göre, traderlar arasındaki yükseliş beklentisini ölçen metrik, son 30 günün en yüksek seviyesine ulaştı.

 

 

“Kripto topluluğunun piyasalara karşı coşkusu büyük ölçüde kayboldu. Ancak traderlar 4. çeyrekte burada bir toparlanma beklerken, kalıcı olumsuzluk ve düşüş hissiyatı azaldı. BTC, BNB, XRP ve ADA için genel olarak duyarlılık yükseliş gösterirken, ETH biraz düşüş gösteriyor.”

 


Santiment yükseliş sinyali veren coinleri açıkladı: Bitcoin, Ripple....

(Bitcoin yazımızı yayına hazırlarken CoinMarketCap verilerine göre 19.214 dolardan işlem görüyor. Binance Coin, XRP ve Cardano ise sırasıyla 272.8 dolar, 0.464 dolar ve 0.354 dolardan işlem görüyor.)

İlginizi çekebilir:

 

Bu arada Bitcoin için yukarıda bahsedilen metriği destekleyen baska göstergeler de var. Şöyle ki; KoinMedya olarak daha önce, borsalarda tutulan Bitcoin miktarı hakkında önemli veriler paylaşan Santiment raporundan bahsetmiştik.

 

 

Rapor, borsa platformlarından ayrılan günlük Bitcoin miktarının son dört ayın en yüksek seviyesine ulaştığını ve bunun da satış riskini daha da azalttığını söylüyor.

Santiment’e göre, borsalarda Bitcoin arzı şu anda dört ayın en düşük seviyesinde.

“Bitcoin dün, son 4 ay içinde borsalardan en büyük Bitcoin çıkışını gördü. Yani bir günde 40.572 BTC borsalardan çekildi. Borsalarda coin arzı %8.48’e düştü. Borsa arzı azaldıkça, gelecekteki bir satış olasılığı riski de azalıyor.”

İlgili: Bitcoin balina adresleri son 20 ayın zirvesinde! 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Santiment yükseliş sinyali veren coinleri açıkladı: Bitcoin, Ripple….
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.