1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Morgan Stanley yöneticisi kriptonun kaderini yorumladı: Kripto para alın, çünkü….

Morgan Stanley yöneticisi kriptonun kaderini yorumladı: Kripto para alın, çünkü….

Morgan Stanley yöneticisi kriptonun kaderini yorumladı: Kripto para alın, çünkü….
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Küresel bankacılık devi Morgan Stanley’nin eski üst düzey yöneticisi, kripto paraların arkasındaki teknoloji hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Ve yatırımcılara seslendi: Kripto para alın, …

“Kripto para alın, geleceğe yatırım yapın…”

Küresel bankacılık ve finansal hizmetler devi Morgan Stanley’nin eski üst düzey yöneticisi, kripto varlıklarının arkasındaki teknolojinin mevcut finansal sistemde devrim yaratabileceğini iddia ediyor.

 

Morgan Stanley yöneticisi kriptonun kaderini yorumladı: Kripto para alın, çünkü....

 

İlginizi çekebilir:

DeVere Group’tan çok konuşulacak yıl sonu kripto tahmini!

Ünlü isimden önemli açıklamalar ve kripto tüyoları: Hangi coinler 20x yapar?

 

CNBC’de yayınlanan Squawk Box’a konuk olan eski Morgan Stanley CEO’su John Mack, hayatın bilgisayarlara giderek daha fazla bağımlı hale gelmesiyle, yaklaşık 50 yıl içinde parasal işlemlerin ve varlık alım satımlarının blockchainlerde dijital olarak gerçekleşeceğini söylüyor.

“Finansal sistemin ortadan kalkacağını düşünmüyorum, ancak önemli ölçüde değişeceğini düşünüyorum. Kripto para al. Bana göre, şimdi neden değerli olduğunu anlamak zor.

Ancak elli yıl sonra, belki dijital varlıklar, parasal işlemlerin gerçekleşmesinde çok büyük bir rol oynayacak. Aktarım kolay. Bir bankaya yatırdığınızdaki gibi endişelenmenize gerek yok. Hepsi bir bilgisayarda. İzole olduğundan, korunduğundan ve kimsenin çalamayacağından emin olmalısınız.

Fakat bundan 50 yıl sonra, alım satım işlemlerinin nasıl yapılacağı, risklerin nasıl alınacağı ve limitlerini aşmadıklarından emin olunması konusunda bilgisayarlara veri yükleyerek, her şeyin daha da elektronik hale geleceğini düşünüyorum.”

 

 

https://youtu.be/CX5s7_nzz-8

 

Ayrıca Mack, piyasa değeri bakımından en büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) dahil olmak üzere kripto paralara yatırım yaptığını aktardı. Ve bunu da startuplar, fonlar ve kendi aile ofisi aracılığıyla gerçekleştirdiğini söyledi.

İlginizi çekebilir:

Cross chain nedir? – DeFi için hayati öneme sahip zincirler arası köprüler hakkında her şey…

 Güncel Bitcoin fiyat tahmini ve BTC gelecek beklentisi 2022- 2025

Etiketler: