1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Binance’den SHIB yatırımcılarına güzel haber: Shiba Binance Pay’de…

Binance’den SHIB yatırımcılarına güzel haber: Shiba Binance Pay’de…

Binance’den SHIB yatırımcılarına güzel haber: Shiba Binance Pay’de…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Binance Visa Card’a eklenmesinden birkaç ay sonra, popüler meme coin Shiba Binance’in bir başka hizmet entegrasyonuna daha dahil edildi.

Binance Shib yatırımcılarına müjdeyi verdi – Shiba Binance Pay’e eklendi

Binance Visa Card’da desteklenen kripto para birimleri listesine eklenmesinden birkaç ay sonra, ikinci en büyük meme coin Shiba Binance’in hizmet entegrasyonlarından biri olan Binance Pay’e eklendi.

Salı günü yapılan duyuruya göre, en büyük blok zinciri ekosistemi ve en büyük dijital varlık borsası Binance, Binance Pay olarak bilinen kripto ödeme hizmetine ekleyerek, Shiba Inu (SHIB)‘ya yeni bir destek daha verdi. 

 

Binance'den SHIB yatırımcılarına güzel haber: Shiba Binance Pay'de...

 

Borsa platformu tarafından yapılan duyuru ise şöyle:

“Binance, ALPINE, APE, BIDR, BNX, BSW, CAKE, COTI, GALA, HIGH, PORTO, SANTOS, SFP, SHIB, USDT ve XNO’yu Binance Pay’de desteklenen kripto para birimleri listesine ekledi. “

 

İlginizi çekebilir:

Oyun devi GameStop’tan ses getirecek kripto para ve NFT adımı!

Artık Shiba Binance Pay’de kullanılabilecek

Bu entegrasyon ile birlikte, Shiba Binance Pay tarafından desteklenen 70’den fazla kripto para birimi arasına girdi. Bu nedenle, kullanıcılar artık Shiba Inu (SHIB) ve desteklenen diğer kripto para birimlerini kullanan satıcılar ile Binance destekli kripto ödeme teknolojisi aracılığıyla ödeme işlemleri gerçekleştirebilir.

Dahası, Binance marketplace’de bulunan işletmeler de artık, popüler meme coini bir ödeme yöntemi olarak kabul edecek.

Binance Pay hizmeti, Binance tarafından kripto kullanımını geliştirmek için tasarlanmış temassız, sınırsız ve güvenli bir kripto para ödeme teknolojisidir. Ayrıca Binance Pay, dünya çapında arkadaşlarınızdan veya ailenizden kripto olarak ödeme almanıza ve ödeme yapmanıza olanak tanır.

Bu arada Binance Pay’de desteklenen diğer kriptolar arasında Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), VeChain (VET), XRP ve Dogecoin (DOGE) de yer alıyor.

İlginizi çekebilir:


Total
0