1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Bu modele göre Cardano 30 Kasım’da 0,50 dolar olabilir

Bu modele göre Cardano 30 Kasım’da 0,50 dolar olabilir

Bu modele göre Cardano 30 Kasım’da 0,50 dolar olabilir
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Derin öğrenme algoritması, Cardano (ADA)’nun 30 Kasım 2022’ye kadar 0,50 doların üzerinde işlem yapmasını öngörüyor. Ayrıntılar haberimizde…

Cardano (ADA) 0,5 dolar olabilir

Kripto para endüstrisi uzun bir düşüş döneminden geçiyor ve nefesini tutuyor gibi görünse de, önde gelen varlıklarından biri olan Cardano’nun (ADA) fiyatı geçen ay bazı emsallerine kıyasla gözle görülür bir mücadele etti. ADA son dönemde, 4 Ekim’deki 0.4316 dolardan %8’in üzerinde düşüş gösterdi.

Fiyattaki düşüşe rağmen, NeuralProphet’in açık kaynaklı bir makine öğrenimi çerçevesi kullanan PyTorch tabanlı fiyat tahmin algoritması, ADA’nın 30 Kasım 2022’ye kadar 0,57 ABD dolarına ulaşacağını tahmin ediyor. Gelecekteki değerlerin mükemmel bir tahmini olmasa da, 31 Temmuz 2021 ile 31 Aralık 2022 arasındaki dönemi kapsayan model, algoritma tabanlı stabilcoin projesi TerraUSD’nin ani piyasa çöküşüne kadar adil bir doğruluk kaydı gösterdi.

 Cardano

Modele göre Cardano fiyat analizi şu şekilde. Kripto para piyasasının bir an için canlılığının bir kısmını toparladığı ve fiyatlarının son oran artışından çok fazla etkilenmediği göz önüne alındığında, yatırımcılar şimdi gelecek aydaki fiyatını tahmin etmek için ADA gibi varlıkların hareketlerini inceliyorlar.

Cardano’nun 30 Ekim’de yaptığı gözlemde, kripto ticareti uzmanı ve analisti Michaël van de Poppe‘nin “yatırımlar için satın almak için uzun vadeli, devasa bir alanda” göründüğünü de belirtmekte fayda var. Finbold tarafından CoinMarketCap’ten alınan verilere göre Cardano (ADA), son 24 saatte %0,59 artışla ancak önceki hafta %2,27 düşüşle 0,3955 $’dan el değiştiriyor ve toplam piyasa değeri 13,61 milyar dolar. Özellikle, derin öğrenme algoritmasının fiyat tahmini, yayınlandığı tarihte ADA fiyatından %44,12’lik bir fiyat artışına işaret ediyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: