1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dogecoin yatırımcılarından iyi haber! 28. sıradalar…

Dogecoin yatırımcılarından iyi haber! 28. sıradalar…

Dogecoin yatırımcılarından iyi haber! 28. sıradalar…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto analiz firması tarafından ortaya koyulan verilere göre, Dogecoin yatırımcıları kar ve stres sıralamasında diğer kripto paralara büyük bir fark attı.

Dogecoin yatırımcılarının çoğunluğu karda!

Kripto analiz firması IntoTheBlock, en popüler meme tokeni Dogecoin (DOGE)‘e yatırım yapanların çoğunluğunun kar elde ettiğini, diğer büyük kripto varlık yatırımcılarının ise ciddi kayıplarla karşı karşıya olduğunu tespit etti.

 

 

Dogecoin yatırımcılarından iyi haber! 28. sıradalar...

 

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, tüm DOGE sahiplerinin %57’si kârda, %37’si zararda. Ve %6’sı ise nötr durumda.

Ancak Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB), Polygon (MATIC) ve Litecoin (LTC) yatırımcılarının çoğunluğu ise zararda.

İlginizi çekebilir:

İşte Ripple fiyatında boğaların hedeflediği seviye!

Ethereum balinalarından son iki yılın en yüksek rakamı!

Yazımızı yayına hazırlarken, DOGE 0,090$’dan işlem görüyor. Ancak en popüler meme tokeni, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %87’nin üzerinde düşüş gösteriyor. Ayrıca IntoTheBlock’a göre DOGE için volatilite de son 30 günde %200’ün üzerinde arttı.

Bu arada kripto eğitim sitesi CoinKickOff tarafından yakın zamanda düzenlenen bir anket, tüm dijital varlık yatırımcıları arasında en az “stresli” olan yatırımcı grubunun Dogecoin yatırımcıları olduğunu ortaya koydu. Ankete göre, DOGE sahipleri stres derecesine göre 28. sırada yer aldı.

Ankette yakın zamanda iflas eden kripto para borsası FTX’in yerel tokeni FTT’nin yatırımcıları, 17 Kasım itibarıyla en stresli yatırımcı grubu olarak kaydedildi.

FTT yatırımcılarını ise sırasıyla, Tether (USDT), Bitcoin, Cardano (ADA), XRP ve Ethereum sahipleri takip etti.

İlginizi çekebilir: