1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. İşte Litecoin fiyatını ATH seviyesine taşıyacak yeni grafik!

İşte Litecoin fiyatını ATH seviyesine taşıyacak yeni grafik!

İşte Litecoin fiyatını ATH seviyesine taşıyacak yeni grafik!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto analisti, nihayet ivme kazanmaya başlayan Litecoin fiyatı için yeni potansiyel hedefleri açıkladı.

Litecoin fiyatı daha fazla yükselir mi?

Youtube’da yayınladığı yeni bir piyasa değerlendirmesinde, DonAlt olarak tanınan analist takipçilerine, Litecoin’in Mayıs 2021’de kaydettiği ATH (tüm zamanların en yüksek) seviyesi olan 412$’ı kırabileceğini söyledi.

Ancak analistin ilk fiyat hedefi, 160 ila 200$ aralığında. Bu hedef, LTC’nin mevcut değerinden %156 oranında değer kazanacağı anlamına geliyor.

İlginizi çekebilir:

İşte Ripple fiyatında boğaların hedeflediği seviye!

Bitcoin boğa koşusu ne zaman? – Analist tarihsel dip modeli ile yanıtladı!

 

İşte Litecoin fiyatını ATH seviyesine taşıyacak yeni grafik!

 

(Yazımızı yayına hazırlarken CoinMarketcap verilerine göre, 78.08 dolardan işlem gören Litecoin, son bir haftada %22’den fazla artış kaydetti.)

“Hedef olarak, 100 dolardan satış yapmayı düşünmüyorum. Başka bir yere bakıyorum… 160 ila 200 dolar arasında. Ve hatta 300 dolar, 400 dolar civarı benim için ilginç olurdu. Bunun tüm zamanların en yüksek seviyesine denk geldiğini biliyorum. Boğa piyasası sırasında gerçekten çok fazla bir şey yapmadı. Ve şimdi bunu gerçekleştirecek bir grafiğe sahip.”

Dahası analist, Litecoin’in piyasa hareket ettiğinde, diğer altcoinleri geride bırakacağını; piyasa yükseldiğinde daha hızlı toparlanacağını ve düzeltme sürecinde ise, daha sert düşeceğini tahmin ediyor.

“Litecoin’de pozisyon açacağım. Ve bu erken yürürse, başka şeylere geçebilirim. Ama şimdilik, oldukça emin olduğum bu analize bağlı kalacağım. Eğer altcoinler yükselirse, Litecoin daha da yükselecektir. Altcoinler düşerse, Litecoin biraz daha az düşecektir.

Litecoin’in genel olarak iyi bir tercih olduğunu düşünüyorum. Buna dayanarak, başka bir coine gitmem için yeteri kadar neden yok. Çünkü LTC’nin diğerleri kadar riskli olmadığını ve büyük bir yükseliş potansiyeline sahip olduğunu düşünüyorum.”

 

İlginizi çekebilir: