1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. XRP büyük harekete hazır görünüyor, işte potansiyel katalizörler

XRP büyük harekete hazır görünüyor, işte potansiyel katalizörler

XRP büyük harekete hazır görünüyor, işte potansiyel katalizörler
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple (XRP) büyük harekete hazır görünüyor; peki bu hareket için potansiyel katalizörler neler olabilir? Eski kongre adayı ve Gokhshtein Media’nın kurucusu David Gokhshtein, Ripple’ın SEC davasını kazanması konusundaki iyimserliğini bir kez daha dile getirdi.

XRP fiyatı büyük hamle için hazır görünüyor

David Gokhshtein, Ripple‘ın SEC karşısındaki zaferine olan inancını iki faktöre dayandırıyor: Birincisi, kripto endüstrisine getirdiği netlik; ikincisi, çok savaşan ve zemini koruyan XRP topluluğu ödüllendirmeyi hakediyor. Geçtiğimiz hafta, XRP fiyatı, Ripple-SEC davasında bir anlaşmaya varılacağı yönündeki spekülasyonların ortasında yaklaşık %12 arttı. Kripto fenomeni önceki tweet’lerinde, Ripple’ın SEC davasını kazanması gerektiğini söyledi. Ona göre bu senaryoda yalnızca Ripple önemli bir artış elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda her meşru platformda da yükselecek.

xrp

Gokhshtein Media kurucusunun beklentileri, XRP topluluğu üyelerinde de benzer şekilde yankı buldu. Bir kullanıcı, (@kahveocalypse) davada ne olursa olsun, XRP fiyatının büyük bir hamle için hazır olduğuna inanıyor. Bunun için potansiyel bir katalizör olarak teknik faktörleri aktarıyor: “Grafikler gerçekten iyi görünüyor. Birkaç yapıdan daha yüksek dipler çıkıyor, yeniden test ediliyor, yeniden alınıyor veya hareketli ortalamalardan ayrılıyor.”

Bir kripto meraklısı ve avukat olan Bill Morgan da XRP fiyat hareketinin davada olanlarla sınırlı olmadığına inanıyor. Her iki taraf da davadaki özet karar önergelerine yanıt olarak cevap özetlerini sunmaya hazırlanırken, her şey sessiz görünüyor. Davayla ilgili göreceli sessizliğe rağman, XRP Cuma günü erken saatlerde ilk 10 kripto para birimi arasında en çok kazananlardan biri oldu.  CryptoLaw kurucusu John Deaton’a göre, XRP fırtınalara göğüs gerdi ve son 10 yılda ilk on kripto para birimi arasında kaldı – birçok kripto para biriminin sürdüremediği bir başarı  bu.

Kaynak

Etiketler: