BTC : 78944 ₺ ETH : 2772 ₺ XRP : 2.198 ₺ LTC : 411.1 ₺ USDT : 6.962 ₺ XLM : 0.7422 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriEthereum
  3. Dikkat! Ethereum fiyatında risk artıyor

Dikkat! Ethereum fiyatında risk artıyor

Dikkat! Ethereum fiyatında risk artıyor
0
huobi_koinmedya

Ethereum fiyatında risk artıyor. En büyük ikinci kripto para olan Ethereum, son zamanlarda aşağı yönlü harekete başladı ve tradeler de ayıya dönüşme eğiliminde. Yakın vadede de daha fazla düşüş beklentisini dile getiriyorlar.


Ethereum fiyatında risk artıyor

Ethereum Şubat ayına iyi başlamıştı. Aralık 2019’daki 130 dolarlık dip seviyelerini gördükten sonra 200 doların üzerine iyi bir yükseliş kaydetmişti. Birçok yatırımcı da bundan dolayı Ether konusunda boğa. Bunlardan biri de ConsenSys kurucu ortağı Joseph Lubin.

ETH topluluğunun umutları ise büyüyen DeFi ile ilgili. Çünkü Şubat’ın başından itibaren DeFi’de kilitli ETH’lerin değeri 1 milyar doları geçti. Ayrıca ETH 2.0 da yaklaşıyor.

Bütün bunlara rağmen şu an traderler grafiklere bakıyor ve ikinci en büyük kripto paranın düşmesini bekliyor.

koinmedya_brave

İlgili – 2020 Ethereum fiyat tahmini

“ETH aşağı yönlü kırılma yapmak istiyor”

Trader Jonny Moe bir ETH/BTC grafiği paylaşarak, bu paritenin aşağı yönlü kırılma yapmaya hazır olduğu görüntüsü verdiğini söylüyor. Daha önce attığı tweetinde ETH’nin “açalan üçgen üzerinde çalıştığını” yazmıştı.

Ethereum fiyatında risk artıyor. En büyük ikinci kripto para olan Ethereum, son zamanlarda aşağı yönlü harekete başladı ve tradeler de ayıya dönüşmeye başladılar. Yakın vadede de daha fazla düşüş beklentisi dile getiriyorlar.

“ETH/BTC’de satış durumu”

Kripto trader Joel Kruger ise takipçilerine ETH’nin son oturumlarda Bitcoin’den daha iyi performans sergilediğini söylüyor. Buna rağmen Ethereum fiyatında risk artıyor uyarısı da yapıyor. Ona göre ETH fiyatı geri çekilme riski ile karşı karşıya. Bundan dolayı traderler ETH/BTC’de satış durumuna dikkat etmeli.

Joel Kruger (@JoelKruger) şöyle diyor: “Son oturumlarda ETH Bitcoin’i performans olarak geçti. Ancak geri çekilme riski var. ETH/BTC’de satış durumuna dikkat.”

koinmedya_brave

ETH boğaları

Trader CryptoWolf ise kısa süre önce Ethereum konusunda boğaydı. Hala da iyimser kalmaya devam ediyor. Tweetinde ETH/BTC paritesinin hala değerinin altında olduğunu yazıyor. CryptoWolf ayrıca belirli bir noktadan sonra ETH fiyatının 10x yaparak 539 dolar bölgesine çıkabileceğini de düşünüyor.

İlgili – Ethereum yorumları – ETH ve DeFi, iki başlı ejderha

CryptoWolf şöyle diyor: “ETH/BTC hala değerinin altında. Aylık MACD da hala boğa crossu yapmadı. Mevcut seviyeden 10x benim için sürpriz olmaz.”

Ethereum fiyatında risk artıyor. En büyük ikinci kripto para olan Ethereum, son zamanlarda aşağı yönlü harekete başladı ve tradeler de ayıya dönüşmeye başladılar. Yakın vadede de daha fazla düşüş beklentisi dile getiriyorlar.

Ethereum işlem hacmi 4 kat arttı

Bu arada daha önce trader Alex Kruger, geçtiğimiz hafta boyunca Ethereum işlem hacminin 4 kat arttığını bildirmişti. Bu artış BitMEX üzerinde gerçekleşti. Ona göre birileri yüklü miktarda ETH alıyor.

Kaynak

Etiketler: