BTC : 79796 ₺ ETH : 2604 ₺ XRP : 1.782 ₺ LTC : 331 ₺ USDT : 7.71 ₺ XLM : 0.5387 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Bitcoin Boğaları ve Ayıları Arasındaki Güç Mücadelesi

Bitcoin Boğaları ve Ayıları Arasındaki Güç Mücadelesi

Bitcoin Boğaları ve Ayıları Arasındaki Güç Mücadelesi
0

Bitcoin boğaları ve ayıları arasındaki güç mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. Hafta sonu satışlar olmasına rağmen, kripto piyasası sessiz  ama çoğunlukla olumlu bir hava var, ancak ibre halen ayı eğilimi içeriyor.Yine de yeni bir yükseliş döngüsünün başlamasını bekliyoruz

Piyasa normal, paniksiz bir duruma döndüğünden koinlerin artış değeri bugün önemli ölçüde farklılaştı. Uzun vadeli görünüm konusunda olumlu olmakla birlikte, kısa vadeli tüccarların temkinli davranması gerekir.Borsa o eski muazzam seviyesinde değil,ancak yinede kötü düşüşten sonra toparlandı ve 425 milyar dolara ulaştı.

BITCOIN

bitcoin boğaları Bitcoin Boğaları ve Ayıları Arasındaki Güç Mücadelesi

koinmedya_brave

BTC halen 9000 $ – 9200 $ civarındaki bölgenin altında kalıyor ve güçlü direncin üzerine çıkmadan önce bu bölgeyi daha sağlamlaştırmaktadır. Birincil destek hala 7650 $, diğer önemli bölgeler 6750 – 7000 $ ve 6150 $ ve 5750 $ civarında; diğer seviyeler 10.000 $ ve 11.300 $ ‘da önde gidiyor.


bitcoin boğaları Bitcoin Boğaları ve Ayıları Arasındaki Güç Mücadelesi

RIPPLE

Üçüncü en büyük dijital para birimi olan Ripple, 1$ seviyesinin yakınında yaşanan son derece yüksek kazanımlarını pekiştiriyor. Para dibi gördüğünden beri neredeyse% 100 yukarıdadır ve düşüş trendi hala bozulmamış ve daha da dalgalı düşüşler mümkün olsa da, yatırımcılar döngüde yeni bir düşüş beklemediğimizden, satışlar sırasında konumlarına hala katkıda bulunabilirler . Daha fazla destek seviyesi 0,88 $ ‘dan 0,68 $ ve 0,57 $’ de, kilit direnç 1,25 $ ve 1,5 $ seviyesinde yer alıyor.

ETHEREUM

bitcoin boğaları Bitcoin Boğaları ve Ayıları Arasındaki Güç Mücadelesi

Ethereum hafta sonu dalgası sırasında 740 $ ‘lık desteğin üzerinde kolayca tutundu ve daha geniş pazarla birlikte toparlandığı için 850 $ destek / direnç seviyesinin etrafında dolaşıyor. Kısa vadeli momentum okumaları nötr olduğu halde, Ether fiyatı, uzun vadede hala aşırı satıldığı için istikrarı teşvik ediyor.  740 $ ‘ın altındaki destek seviyeleri 625 $ ve 575 $’ da bulunurken, direnç noktası 1000$ ‘ın üstünde.

bitcoin boğaları Bitcoin Boğaları ve Ayıları Arasındaki Güç Mücadelesi

LITECOIN

Hafta sonundaki teknik kurulumu değiştirmeden bıraktığı için Litecoin, 170-180 $ direnç bölgesinin altında işlem görüyor. Para biriminin konsolidasyon döneminden sonra nispi gücünü kazanmasını bekliyoruz ve olasi düşüş süreci esnasında önceki seviyelerden de oldukça uzak duruyoruz. Yatırımcılar, ana destek seviyelerine yakın pozisyonlara katkıda bulunabilirken, agresif tüccarlar da giriş puanlarını arayabilirler. Destek, 140 $, 125 $ ve 100$ iken direnç 200 $’ın üstünde.  

DASH                      

bitcoin boğaları Bitcoin Boğaları ve Ayıları Arasındaki Güç MücadelesiDash, Litecoin’e benzer şekilde bulunduğu noktayı konsolide ediyor. Para birimi önceki 600-600 $ destek direnç bölgesinde işlem görürken, önceki güç sayesinde alan düşüş trendine nispeten yaklaştı. Yatırımcılar, 500, 410 $ ve 360 ​​$ seviyelerindeki temel destek seviyeleri ile kısa vadeli düşüşlerdeki pozisyonlarına hala ekleyebilirler.

NEO

bitcoin boğaları Bitcoin Boğaları ve Ayıları Arasındaki Güç Mücadelesi

NEO, hafta sonu 100 $ seviyesini test ettikten sonra bir konsolidasyon yapıyor ve düzeltmeyi tamamladığı için değerinin önümüzdeki haftalarda da geride kalacağı tahmin ediliyor. Bunu göz önünde bulundurarak, tüccarlar yeni pozisyonlara girmeyi beklemek zorundayken, yatırımcılar kısa vadeli diplerde konumlarına katkıda bulunabilirler. Direnç seviyeleri şu an 125 $ ‘ın üzerinde ve 150 $’ ın üzerinde, destek ise 100 $, 80 $ ve 64 $ ‘dır.

IOTA

bitcoin boğaları Bitcoin Boğaları ve Ayıları Arasındaki Güç Mücadelesi

IOTA bugün nispeten zayıf, geçen haftanın en yüksek seviyesinin altında kaldı ancak konsolide sonrasında yükselişin devam etmesini bekliyoruz. Teknik kurulum, ana destek / direnç seviyesi hala 1.9 $ ‘ın yakınında ve baskın düşüş eğilimi değişmedi. Birincil destek 1,5 dolarda,direnç ise 2,2 dolardan 2,35 dolara arasında.

Etiketler: