Loading...
btc
BTC
0.1%
Bitcoin
66.110,82 USDT
eth
ETH
2.24%
Ethereum
3.559,61 USDT
bch
BCH
1.41%
Bitcoin Cash
428,86 USDT
xrp
XRP
3.54%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
1.94%
Litecoin
79,11 USDT
bnb
BNB
0.4%
Binance Coin
605,70 USDT
sol
SOL
0.99%
Solana
144,47 USDT
avax
AVAX
-1%
Avalanche
29,99 USDT
ada
ADA
0.03%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.24%
Poladot
6,18 USDT
doge
DOGE
0.86%
Doge Coin
0,14 USDT
shib
SHIB
1.87%
Shiba Inu
0,00 USDT

Bettergram nedir? Kriptopara kullanıcılarına getirdiği özellikler nedir?

Bettergram nedir? Kriptopara kullanıcılarına getirdiği özellikler nelerdir.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bettergram nedir?  Telegram’ın masaüstü versiyonu olan Bettergram’ın Mac sürümü bu hafta piyasaya sürüldü. Yakında mobil sürümler de buna eşlik edecek. Kripto topluluğu için özel olarak tasarlanan uygulama, yerleşik bir kripto para birimi fiyat kontrolü de dahil olmak üzere Telegram kullanıcılar için çok çeşitli özellikler içeriyor.


 

Sık kesinti; kalabalık grupları geçici olarak devre dışı bırakamama; isteğe göre düzenleme yapmada sınırlamaların olması, gibi kusurları bir yana – Telegram hala grup konuşmaları için en iyi platform. Alternatif platformlar olsa da, bugüne kadar bunlar Telegram’ın çok yönlü becerisi ve ağ etkisi ile yarışamıyor.

Bettergram nedir?

 

Bu uygulama Telegram müşterisinin bir forkudur


Hard Fork ve Soft Fork Nedir – Okumak İçin Tıklayın


Masaüstü istemcinin işlevselliğini korur, ancak kılı kırk yaran bazı kullanıcıların arzuladığı yeni özelliklere ve taleplerine bazen yavaş kalıyor diyebiliriz. Kullanıcılar bir özellikte 5 ile sınırlı olan sohbet iğnelemesinin arttırılması konusunda oldukça ısrarlıydılar. Şuan Bettergram ile, 50’ye kadar sohbet sabitlenebiliyor ve konuşmaları filtrelemeye yardımcı olacak dört sekme var: Favoriler, DM’ler, Gruplar ve Duyurular. Yüklenen görüntüler, masaüstü için Telegram’da olduğu gibi dosya yerine satır içi olarak görüntülenebiliyor.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

Bettergram güncel kripto para piyasa fiyatlarını ekliyor.

Belki de Bettergram nedir ne işe yarar sorusuna verilecek en iyi cevaplar kullanışlı özelliklerinde saklı. Kripto para piyasasının en popüler 10 kripto değerinin güncel fiyatlarının görülebilme yeteneğine sahip. Bu, dört sekmeyi ortaya çıkarmak için açılan bir sohbetin sağ alt kısmındaki emoji düğmesine tıklanarak erişilebilir: Fiyatlar, emoji, çıkartmalar ve GIF’ler.  Veriler Canlı Coin yayınından geliyor. Kişiselleştirme özelliği çok kapsamlı olmasa da hızlı ve anlık bir pazar görüntüsü sağlama noktasında gayet iyi.

bettergram-nedir

Bir açık kaynak projesi olarak  kaynak kodu denetlenebiliyor. Özellikle, aynı masaüstü aygıtında kripto para birimi cüzdanlarını ve diğer hassas verileri depolama esnasında, başka yazılımlar yükleyen kullanıcılar, her zaman dikkatli olmalıdır. Bir ihtiyati tedbir olarak, bazı kripto para piyasası müşterileri veya kullanıcıları kriptolarını, sosyal ağlar için kullanılmayan, seyyar veya masaüstünde, ayrı bir cihazda muhafaza etmeyi uygun görüyorlar.

Chrome ve Station gibi masaüstü yazılımlarıyla karşılaştırıldığında, Mac istemcisi, RAM veya CPU ‘yu çok fazla kasmıyor. Bu nedenle, daha fazla özellik isteyen ve fiyatları sürekli kontrol etmek isteyen yoğun Telegram kullanıcıları için ergonomik bir platform.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.