fbpx
promodex_koinmedya_banner_1440x90
promodex_koinmedya_banner_1440x90
BTC : 500297 ₺ ETH : 33410 ₺ XRP : 8.305 ₺ LTC : 1490 ₺ USDT : 13.765 ₺ XLM : 2.646 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Amazon’un birlikte çalışacağı iddia edilen AMP nedir? AMP token gelecek vaat ediyor mu?

Amazon’un birlikte çalışacağı iddia edilen AMP nedir? AMP token gelecek vaat ediyor mu?

Amazon’un birlikte çalışacağı iddia edilen AMP nedir? AMP token gelecek vaat ediyor mu?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Amazon’un geçtiğimiz hafta duyuruya çıkardığı iş ilanı, kripto para piyasalarında heyecan yarattı. İş ilanının ardından Bitcoin ve kripto para piyasaları canlandı. Ancak öyle bir altcoin var ki Amazon iş ilanı en çok bu altcoinin yatırımcılarının yüzünü güldürdü.


Amazon etkisi ile bu altcoin fiyatında pump yaşanıyor!

Amazon’un yönetim kadrosundan isminin açıklanmasını istemeyen bir görevlinin açıklamalarına göre Amazon 2021 yılının sonunda Bitcoin ve kripto paralar üzerinden ödemeleri kabul etmeye başlayacak. Yine ayını kaynağa göre Amazon, 2022 yılında kendi kripto parasını çıkaracak.

Lütfen Bkz: Amazon’un gelecek Bitcoin planları için içeriden bilgi var!

Amazon ve bir dizi açılım haberlerinin ardından düşüş trendinde olan Bitcoin ve kripto para piyasalarında ibreler yukarı çevrildi. Bitcoin gün içerisinde 40 bin doları test etti. Fiyatlar yazının kaleme alındığı saatte $37K-$38K bandında işlem görüyor. Ancak günün en çok kazandıran kripto parası AMP oldu.

Amazon’un AMP ile çalışıyor söylentileri AMP’de gün içerisinde %50’ye kadar pump yaşanmasına neden oldu. Henüz Amazon’dan resmi bir açıklama gelmese de söylentiler %50’lik pump’a neden oldu. Benzer iddialar Algorand için de dillendiriliyor.

Oldukça yeni bir proje olan AMP, gün içerisinde 10 cent’i gördü. Yazının kaleme alındığı saatte ise 6-7 cent aralığında işlem görüyor.

AMP Amazon’un birlikte çalışacağı iddia edilen AMP nedir? AMP token gelecek vaat ediyor mu?

CoinMarketCap’te 33’üncü sırada işlem gören AMP’nin toplam piyasa değeri 2.88 milyar dolar değerinde. AMP tüm zamanların rekorunu 16 Haziran’da 12 cent ile gördü. Bugün ise ATH değerine oldukça yaklaştı.

AMP blockchain üzerinden güvenli ve hızlı biçimde veri ve fon transferi gerçekleştiriyor. Geleneksel ödemeler sistemine blockchain tabanlı alternatif bir yöntem sunuyor. Akıllı sözleşmeler sayesinde belli bir teminat karşısında fon transferi gerçekleştirildiği için finansal riskler büyük ölçüde minimize ediliyor. AMP’nin teminat karşılığı ödeme sistemi, online ticarette önemli bir boşluğu doldurabilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.