1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ben Armstrong’a göre bu kripto para %700 artacak!

Ben Armstrong’a göre bu kripto para %700 artacak!

Ben Armstrong’a göre bu kripto para %700 artacak!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto trader Ben Armstrong, Cardano’ya (ADA) ilişkin tahmini paylaştı. Detaylar haberimizde.

Ben Armstrong’a göre bu kripto para %700 artacak

Ünlü kripto trader Ben Armstrog Cardano’ya (ADA) ilişkin tahmini paylaştı. Cardano’nun altcoin döngüsü sona ermeden önce 8 doların üzerini göreceğine inandığını ifade etti.

2021’de En iyi Yatırım: Bitcoin, Ethereum veya Cardano?” Başlıklı bir Youtube videosunda CryptoJebb ile Cardano’ya ilişkin görüşlerini tartıştı. Armstrong, Cardano’nun 31 Ekim’e kadar 8 doların üzerinde bir fiyata ulaşacağına inanıyor. Bu gerçekleştiğinde, ADA’ya yönelik kurumsal ilginin şu anda gördüğümüzden daha fazla artacağını da sözlerine ekledi.

Altcoin döngüsünün sonunda, sanırım Cadılar Bayramı (31 Ekim) civarında olacak, Cardano’nun 8 dolara ulaşacağını şimdiden görebiliyorum. Birçok insanın 10 dolara ulaşmasını istediğini de biliyorum. 8 ile 9 dolar arasında, insanların kar etmeye başlayacağını öngörüyorum.”

Yazının kaleme alındığı sırada Cardano 1,26 dolardan işlem görüyor ve 10 dolarlık fiyat hedefine ulaşmak için %700’ün üzerinde değer kazanması gerekiyor. Armstrong, kurumsal olarak benimsenmesi artmaya devam ettikçe Cardano’nun yükseleceğine inandığını açıkladı.

Bkz: Cardano, Cardano haberleri ve son dakika gelişmeleri

“Şimdi bazı kurumların Cardano’yla ilgilendiğini görüyoruz. Bunun bir nedeni olduğunu düşünüyorum. Uzun vadeli oyunu ve yol haritasını anlıyorlar.”

Armstrong videosunda Polkadot (DOT) ve Elrond’un (eGLD) de yükseliş potansiyeline sahip olduğunu ancak Cardano ve Ethereum’un ana odak noktası olduğunu söyledi.

“Cardano’yu seviyorum. Sanırım Cardano ve Ethereum uzun süre buralarda olacak. Polkadot’un potansiyeline de inanıyorum ama şahsen Ethereum ve Cardano’ya daha çok güveniyorum. Bence Polkadot’un, Elrond’un ve Solana’nın bir yeri var, ama burada iki deve yani Cardano ve Ethereeum’a bakıyoruz.”

Bununla birlikte CryptoJebb, Ethereum’dan farklı olarak Cardano’nun maksimum arza sahip olduğunu belirtti. CryptoJebb ADA’nın maksimum arza sahip olması nedeniyle uzun vadede daha fazlasını yapabilme potansiyeline inandığını söyledi.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: