BTC : 79427 ₺ ETH : 1.719 ₺ XRP : 43.58 ₺ LTC : 7.676 ₺ USDT : 334.7 ₺ XLM : 0.2241 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Analistler Hemfikir; Bitcoin Şu Anda Alım Fırsatı Veriyor

Analistler Hemfikir; Bitcoin Şu Anda Alım Fırsatı Veriyor

Analistler Hemfikir; Bitcoin Şu Anda Alım Fırsatı Veriyor
0
Bitcoin alım fırsatı mı veriyor? Bitcoin son düşüş döngüsünü tamamladı mı?  Piyasa uzmanlarının bu sorulara cevabı ”Evet”. Bitcoin şu anda alım fırsatı veriyor. 

 

Analistler Hemfikir; Bitcoin Şu Anda Alım Fırsatı Veriyor

 

Analistler ve piyasa uzmanları, Bitcoin’in bu 7000 dolarları gördüğü bu son düşüşle, ayı piyasasının sona erdiğini düşünüyorlar.

Bitcoin alım fırsatı mı veriyor

koinmedya_brave

 Resim:  coinmarketcap.com

Büyük düşüşler sonrasındaki satın almalar, her zaman doğru bir strateji olarak kabul ediliyor. Pantera Capital Management’ın CEO’su Dan Morehead  CNBC’de yaptığı açıklamada;

Bütün kripto paralar şu anda oldukça ucuz. Şu anda almak için doğru zaman, bu fiyatları bir daha göremeyebiliriz.

Bitcoin alım fırsatı mu veriyor? Dan Morehead Ralli mi Bekliyor?

Sadece Bitcoin değil bütün kripto paralar yaklaşık olarak 3 hafta boyunca ciddi kayıplar verdi. Satış baskısı kripto para hacmini 300 milyar dolara kadar gerilemesine neden oldu. 2018 yılı başındaki toplam kaybı %60 oranlarına ulaştı.

Pantera Capital Management’ın kurucusu, pazarın bu yılın son dip fiyatlarına ulaştığını söylüyor. Wall Street’ten gelecek yatırımların, içinde bulunduğumuz çeyrekte fiyatları yukarı çekeceğini tahmin ediyor.

Bir çok kurumsal yatırımcı potansiyel olarak SEC düzenleme söylentilerine göre satın alıyor veya satıyor.  Şu an yapılan yatırımlar 3-4 ay içinde kurumsal yatırımcıların satın almaları ile desteklenecek. Bu nedenle yatırım yapmak için doğru bir zamandayız.

Kripto para piyasaları, son aylarda düzenleyicilerin baskısı altında kaldığından oldukça dalgalıydı. Bununla birlikte teknik analistler Bitcoin fiyatlarında bariz bir şekilde yükseliş momentumu bekliyor. Twitter kullanıcılarının çoğu aynı fikirde, Dan Morehead’ın Bitcoin’in dip fiyatları gördüğü konusunda birleşiyorlar. Fakat, yükselişin nereye kadar devam edeceği konusunda tam emin değiller

Bizi Twitter ve Facebook hesaplarımızdan takip ederek anlık gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Etiketler: