“Yüzde 96 düşen Solana neden hala güçlü bir proje?”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü bir analist, Solana’nın FTX çöküşünden en çok etkilenen kripto para projelerinden biri olmasına ve %96 değer kaybetmesine rağmen, hala güven veren bir proje olduğunu iddia ediyor. Peki Solana neden hala güçlü?

Solana neden çökmeyecek?

Popüler bir kripto analisti, Ethereum’a rakip bir proje olarak geliştirilen Solana (SOL)’nın, tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %96 oranında düşmesine rağmen hala geçerli bir proje olduğunu söylüyor.

Youtube’da yayınladığı yeni bir piyasa değerlendirmesinde, InvestAnswers sunucusu takipçilerine yoğun geliştirme faaliyetinin, Solana’nın temellerinin hala güçlü olduğunun işareti olduğunu söylüyor. 

İlginizi çekebilir:

 

 

Analist, kripto borsası FTX’in çöküşünden en çok etkilenen projelerden biri olmasına rağmen, Solana ekosisteminin hala diğer birçok kripto para projesini geride bıraktığını söylüyor.

“Solana hala çalışıyor. Kim ne derse desin, ‘her blok tıkır tıkır işliyor’. SOL hala burada, hiçbir yere gitmiyor. İnsanlar hala geliştiriyor.


Ölmedi. FTX’e ve bununla ilişkili dolandırıcılara maruz kalmaktan dolayı gözü morarmış, ayak bileği kırılmış. Ancak verilere bakıldığında, hayatta kalma şansı çok yüksek gibi görünüyor. Özellikle de diğerleriyle karşılaştırdığınızda. Ki bugün kelimenin tam anlamıyla pek aktif olmayan çok fazla kripto var.”

 

"Yüzde 96 düşen Solana neden hala güçlü bir proje?"

 

İlginizi çekebilir:

Analist, kriptoyu büyük ölçüde doğası gereği Darwinci olarak gördüğünü belirtiyor. Yani en iyi teknolojiye ve en iyi liderlere sahip “en uygun” dijital varlıkların hayatta kalacağını söylüyor.

“Unutmayın, kripto Darwincidir. Sorulması gereken soru şudur: ‘Hangisi hayatta kalacak?’ En uygun olan her zaman hayatta kalır. En uygun olanlar ise, daha düşük ücretlere, en yüksek TPS’ye [saniye başına işlem] sahip olanlar, en merkeziyetsizler, en iyi liderliğe vb. sahip olanlardır.”

Solana CoinMarketCap verilerine göre, son 24 saatte %1.23 düşüşle, yazımızı yayına hazırlarken 13,64 dolardan işlem görüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
“Yüzde 96 düşen Solana neden hala güçlü bir proje?”
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.