1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü kripto para yöneticisi piyasanın eski günlerine ne zaman döneceğini açıkladı!

Ünlü kripto para yöneticisi piyasanın eski günlerine ne zaman döneceğini açıkladı!

Ünlü kripto para yöneticisi piyasanın eski günlerine ne zaman döneceğini açıkladı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası ihtişamlı günlerinin uzağında.  ARK Invest’in eski kripto para birimi yöneticisi olan Chris Burniske, piyasasının eski seviyelerini ne zaman yakalayacağını açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü kripto yöneticisi piyasanın eski günlerine ne zaman döneceğini açıkladı!

Kripto para piyasası henüz yedi ay önce en ihtişamlı günlerini yaşıyordu. Kripto piyasası 3 trilon dolarlık toplam değeri görürken lider kripto para birimi Bitocin, 68,789 dolarlık tüm zamanların en yüksek değerine (ATH) ulaşmıştı. Kripto piyasası merkez bankalarının katı para politikalarının sonucunda değerlerinden hızla uzaklaştı.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Piyasada yaşanan olumsuzluklar yatırımcıları kripto paralardan uzaklaştırırken piyasanın yeni tartışma konusu, kripto paraların eski performanslarına ne zaman ulaşacağı oldu. Placeholder’ın ortağı ve Cathie Woods’un ARK Invest’in eski kripto para birimi yöneticisi olan Chris Burniske, kripto piyasasının mevcut durumu hakkında oldukça iyimser tahminlerde bulundu ve yaşanan ayı piyasasında umutsuzluğa kapılan ve kripto para birimlerine olan inancını kaybeden yatırımcılara yol gösteren açıklamalar yaptı.

Ünlü yönetici, bir twitter kullanıcısının iletisini alıntıladı ve her dip döneminde yatırımcıların tekrar yükselişe geçeceği umudunun azaldığını belirtti. Chris Burniske, kripto para birimlerinin değerinin eski hacmi olan 3 trilyon doları aşmakla kalmayacağını 2030’lu yıllarda bu değerin bile on katına çıkacağını belirterek tahminlerine devam etti.

Kripto para piyasasının toplam değeri, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 925 milyar dolar seviyesinde. Piyasa uzun süredir  trilyon doların altında bir toplam değere sahip.

Kripto piyasasının toplam değerindeki değişim (Tüm zamanlar)

Ünlü kripto para yöneticisi piyasanın eski günlerine ne zaman döneceğini açıkladı!

Bu değerin %42,5’lik kısmını oluşturan Bitcoin, yazım sırasında 20,633 dolarlık fiyat ile 393 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. BTC, son 24 saat içerisinde %1’e yakın değer kaybetti.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin fiyatındaki değişim (Tüm zamanlar)

Ünlü kripto para yöneticisi piyasanın eski günlerine ne zaman döneceğini açıkladı!

 

Kaynak

 

Etiketler: