okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-2.25%
Bitcoin
67.872,23 USDT
eth
ETH
-1.63%
Ethereum
3.830,67 USDT
bch
BCH
-5.07%
Bitcoin Cash
464,82 USDT
xrp
XRP
-1.31%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-2.9%
Litecoin
82,77 USDT
bnb
BNB
-0.71%
Binance Coin
599,57 USDT
sol
SOL
-1.51%
Solana
167,58 USDT
avax
AVAX
-3.27%
Avalanche
37,01 USDT
ada
ADA
-2.21%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-3.36%
Poladot
7,38 USDT
doge
DOGE
-3.49%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
1.08%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü kripto para yöneticisi piyasanın eski günlerine ne zaman döneceğini açıkladı!

kripto para
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası ihtişamlı günlerinin uzağında.  ARK Invest’in eski kripto para birimi yöneticisi olan Chris Burniske, piyasasının eski seviyelerini ne zaman yakalayacağını açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü kripto yöneticisi piyasanın eski günlerine ne zaman döneceğini açıkladı!

Kripto para piyasası henüz yedi ay önce en ihtişamlı günlerini yaşıyordu. Kripto piyasası 3 trilon dolarlık toplam değeri görürken lider kripto para birimi Bitocin, 68,789 dolarlık tüm zamanların en yüksek değerine (ATH) ulaşmıştı. Kripto piyasası merkez bankalarının katı para politikalarının sonucunda değerlerinden hızla uzaklaştı.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Piyasada yaşanan olumsuzluklar yatırımcıları kripto paralardan uzaklaştırırken piyasanın yeni tartışma konusu, kripto paraların eski performanslarına ne zaman ulaşacağı oldu. Placeholder’ın ortağı ve Cathie Woods’un ARK Invest’in eski kripto para birimi yöneticisi olan Chris Burniske, kripto piyasasının mevcut durumu hakkında oldukça iyimser tahminlerde bulundu ve yaşanan ayı piyasasında umutsuzluğa kapılan ve kripto para birimlerine olan inancını kaybeden yatırımcılara yol gösteren açıklamalar yaptı.

Ünlü yönetici, bir twitter kullanıcısının iletisini alıntıladı ve her dip döneminde yatırımcıların tekrar yükselişe geçeceği umudunun azaldığını belirtti. Chris Burniske, kripto para birimlerinin değerinin eski hacmi olan 3 trilyon doları aşmakla kalmayacağını 2030’lu yıllarda bu değerin bile on katına çıkacağını belirterek tahminlerine devam etti.

Kripto para piyasasının toplam değeri, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 925 milyar dolar seviyesinde. Piyasa uzun süredir  trilyon doların altında bir toplam değere sahip.

Kripto piyasasının toplam değerindeki değişim (Tüm zamanlar)

Ünlü kripto para yöneticisi piyasanın eski günlerine ne zaman döneceğini açıkladı!

Bu değerin %42,5’lik kısmını oluşturan Bitcoin, yazım sırasında 20,633 dolarlık fiyat ile 393 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. BTC, son 24 saat içerisinde %1’e yakın değer kaybetti.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin fiyatındaki değişim (Tüm zamanlar)

Ünlü kripto para yöneticisi piyasanın eski günlerine ne zaman döneceğini açıkladı!

 

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.