1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Tam 830 Milyon dolar yatırım! gözler bu altcoinde!

Tam 830 Milyon dolar yatırım! gözler bu altcoinde!

Tam 830 Milyon dolar yatırım! gözler bu altcoinde!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin yükselirken de düşerken de altcoinlere hayat şansı tanımıyor. Ancak son açıklanan yatırım rakamları sonrası dikkatler bu altcoine yöneldi.

830 Milyon dolar yatırım; gözler bu altcoinde!

Polkadot kurucu ortağı Gavin Wood son yaptığı açıklamada, parachei slot lansmanı öncesi geliştirme çalışmalarında kullanılmak üzere 18,9 milyon DOT, yaklaşık 830 milyon dolar fon ayırdıklarını duyurdu.

Gavin Wood geçen hafta sonu attığı tweetle yatırım haberini duyurmuştu.

Polkadot şu anda, sizin fikirlerinizi geliştirmek, eğitim ve Polkadot yöneticilerinin değerli olduğuna inandığı sair faaliyetler için 18,936,30 DOT (USD değil, hesabı yapın) fona sahip.

İlgili: Polkadot haber, gündem ve gelişmeler

polkadot Tam 830 Milyon dolar yatırım! gözler bu altcoinde!

 

İlgili: Polkadot nedir? Nereden nasıl alınır?

 

Gavin Wood Polkadot geliştirme fonunun, “inşa, geliştirme ve eğitim” alınlarında harcamak üzere yaklaşık 830 milyon dolarlık bir kaynağa sahip olduğunu duyurdu.

Wood bu açıklamayı yaptıktan sonra DOT coin fiyatında da bir kısım yükseliş meydana geldi. Gavin Wood rakamı açıkladığında kaynak yaklaşık 777 milyon dolar ediyordu.

Şu an itibariyle, Polkadot konseyi 13 bağımsız üyeden oluşuyor. Konseyin yakın gelecekte 24 üyeye çıkarılması planlanıyor.

Wood’un neredeyse 1 milyar dolara varan yatırım açıklaması sonrası Polkadot piyasanın gözde kriptolarından biri haline geldi.

Polkadot üzerinde ilk parachain slot açık artırmaların 11 Kasım’da başlaması bekleniyor.

Canlı DOT fiyatı: $ 6.72

İlgili: Polkadot yorum, teknik analiz ve fiyat tahmini

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: