1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Analistten 10 popüler kripto para için 2023 fiyat tahminleri: Bitcoin,…

Analistten 10 popüler kripto para için 2023 fiyat tahminleri: Bitcoin,…

Analistten 10 popüler kripto para için 2023 fiyat tahminleri: Bitcoin,…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler bir kripto analisti Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Dogecoin dahil olmak üzere bir dizi kripto para için 2023 fiyat tahminlerini açıkladı.

10 kripto para için 2023 fiyat tahminleri

Popüler bir kripto stratejisti, Ripple (XRP), Dogecoin (DOGE) ve Avalanche (AVAX) dahil olmak üzere bir dizi altcoinin 2023’te önemli ölçüde yükseliş göreceğine inanıyor.

 

Analistten 10 popüler kripto para için 2023 fiyat tahmini: Bitcoin,...

 

İlginizi çekebilir:

Sosyal medyada kendini Altcoin Sherpa olarak tanıtan analist, Twitter‘da takipçilerine, kripto piyasası için makro zeminin 2023’ün sonuna kadar büyük olasılıkla iyileşeceğini söyledi. Analiste göre, makro zemindeki toparlanma birçok altcoin fiyatında ralliyi de beraberinde getirecek.

 

 

“Genel makro ortamın 2023’ün sonunda daha iyi olacağını düşünüyorum. Ayrıca 2017, 2020, 2021’de bir çok kez 4. Çeyrek rallisi gördük. Ve sanırım, 2018/2019’un yanı sıra, yine o yılların 4. çeyreğinde çoğu kez altcoinler ralli yaptı. Yani altcoinler neredeyse her yıl 4. çeyrekte ralli yaptı.”

 

 

İlginizi çekebilir:
Ethereum için şok tahmin: “%75’lik bir çöküş daha gelebilir!” 

İlk olarak piyasa değerine göre en büyük ilk iki kripto para birimine bakan Altcoin Sherpa, Bitcoin (BTC) fiyatının gelecek yılın aynı döneminde muhtemelen 35.000 dolara, Ethereum (ETH)’un ise 3.200 dolara çıkacağını tahmin ediyor.

Kripto analisti ayrıca akıllı sözleşme protokolleri Solana (SOL) ve Avalanche’ın sırasıyla 35$ ve 25$’a yükseleceğini öngörüyor. Altcoin Sherpa, kripto borsası Binance’in hizmet tokeni Binance Coin (BNB)’nin ise muhtemelen gelecek yıl 400 dolara yükseleceğini söylüyor.

Kripto stratejisti, sınır ötesi ödeme çözümü XRP’nin Aralık 2023’e kadar 0,60 dolara yükseleceğini öngörüyor. Bu arada, Altcoin Sherpa’ya göre, en büyük meme tokeni Dogecoin önümüzdeki 12 ay içinde 0,10 dolara doğru makul bir artış kaydedebilir.

Altcoin Sherpa’nın listesindeki diğer kripto paralar arasında merkeziyetsiz oracle çözümü Chainlink (LINK), blok zincir ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadot (DOT) yer alıyor.

Kripto analisti, LINK’in potansiyel olarak gelecek yılın aynı döneminde 14 dolara, MATIC’in 1,75 dolara ve son olarak DOT’un ise 9 dolara çıkacağına inanıyor.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.