Loading...
btc
BTC
0.52%
Bitcoin
67.006,55 USDT
eth
ETH
0.19%
Ethereum
3.510,44 USDT
bch
BCH
0.88%
Bitcoin Cash
394,74 USDT
xrp
XRP
3.01%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
-0.17%
Litecoin
73,27 USDT
bnb
BNB
0.22%
Binance Coin
594,68 USDT
sol
SOL
2.85%
Solana
173,95 USDT
avax
AVAX
2.14%
Avalanche
28,77 USDT
ada
ADA
-0.94%
Cardano
0,43 USDT
dot
DOT
-0.3%
Poladot
6,32 USDT
doge
DOGE
6.48%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
1.62%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Coin Bureau: En çok yükselme potansiyeli olan 2 altcoin

Coin Bureau: En çok yükselme potansiyeli olan 2 altcoin

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

İki milyonu aşkın takipçisi olan Coin Bureau kanalı, 2 altcoine dikkat çekiyor. Burada yapılan değerlendirmeye göre, bu altcoinler performans olarak Bitcoin’i geride bırakacak bir yükseliş yapabilirler. Ayrıntılara bakalım.


Coin Bureau: En çok yükselme potansiyeli olan 2 altcoin

Coin Bureau’nun sunucusu Guy Turner, bir sonraki boğa rallisi sırasında iki altcoin konusunda iyice iyimser görüşler dile getiriyor. Bu altcoinler Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM).

Electric Capital’in raporuna atıf yana Turner, Youtube’da 2,21 milyon abonesine bu iki altcoin ile ilgili değerlendirme yapıyor. Ona göre, bu iki katman bir blockchain, Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Near Protocol (NEAR) gibi büyük projelerden daha az sermaye çekmesine rağmen geliştiricilerin ilgi odağında kalmaya devam ediyor.

İlgili – Ünlü analistten Bitcoin, Solana için yükseliş hedefleri ve 5 altcoin analizi

Turner’e göre bu durum, DOT ve ATOM’un bir sonraki kripto döngüsünde yıldızı parlayan coinler olacağını gösteriyor. Şöyle açıklıyor:

“Ayı piyasası çok sayıda fon çekmeyi başaran kripto projeleri daha az etkiledi. Buna Polygon, Solana ve Near Protocol gibi projeler de dahil. Bunlara gelecekte Aptos’u de ekleyebiliriz.

Ancak bu kuralda bir istisna var ve bu da Polkadot ve Cosmo gibi kripto paralar. Önemli ölçüde daha az finansmana sahip olmasına rağmen bir geliştirici tabanı oluşturmaya devam edebilme yeteneği, her iki projenin de paylaştığı bir başka nitelik.

Bana deli diyebilirsiniz. Ancak bu durum şunu gösteriyor. Polkadot ve Cosmos, en sadık topluluklara sahip projeler. Bundan dolayı da en üretken eko sistemlere sahipler.

Aynı zamanda bir önceki kripto döngüsünde DOT ya da ATOM’da büyük kutlamalar görmememiz de bir sonraki döngüde yıldızlarının parlayacağına işaret ediyor.”

Buna rağmen Turner bir duruma da dikkat çekiyor. Ona göre fiyatların daha fazla düşmesi ya da düzenleyicilerden gelen adımlar bu projelerin geliştirme çalışmalarına zarar verebilir.

İlgili – Analist: Piyasadaki gerilemeye rağmen güçlü kalan 3 altcoin

Programın tamamına buradan ulaşabilirsiniz:

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.