Analist: Piyasadaki gerilemeye rağmen güçlü kalan 3 altcoin

defi nedir
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti, üç DeFi altcoin fiyatını yakından izlediğini söylüyor. Ona göre piyasa konsolidasyon aşamasındayken bu altcoinler güçlü olduklarını gösteriyor. Analistin açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Analist: Piyasadaki gerilemeye rağmen güçlü kalan 3 altcoin

Altcoin Sherpa takma adıyla bilinen analist, Twitter’de 190.400 takipçisine yaptığı açıklamada, üç merkezsiz finans (DeFi) ccoinine dikkat çekiyor. Bu coinler şöyle: DYDX (dYdX), GMX (GMX) ve Injective (INJ). Analiste göre, kripto para piyasasının mola vermesine rağmen bu altcoinler “pozisyonlarını iyi koruyorlar”. Şöyle açıklıyor:

“DYDX, GMX ve INJ. Piyasadaki kırmızı günler bir çok şeyi daha net gösteriyor. Hangi altcoinler daha güçlü, hangileri dump oldu ve sair. Devamlı DEX’ler bu kırmızı günlerde hareket etmiyor ve iyi tutunuyorlar. Bunlar güçlü coinler.”

Şu an DYDX fiyatı 3,24 dolardan işlem görüyor ve son bir günde yüzde 34 yükseldi. GMX 59,02 dolardan işlem görüyor. INJ ise 3,31 dolardan. Bu iki altcoin de son bir günde sırasıyla yüzde 2 ve yüzde 19 yükseldi.

İlgili – Ünlü analiste göre Bitcoin 2019 rallisi senaryosunu tekrar edebilir

Analist, Bitcoin fiyatına da bakıyor

Analist, Bitcoin (BTC) grafiğine de bakıyor. Ona göre lider kripto para 2018 yılının sonu ve 2019 yılının başındaki duruma benzer hareketler sergiliyor. Altcoin Sherpa, söz konusu dönemde BTC’nin aylar süren düşüş trendinden sonra sürpriz bir ralli yapmasına dikkat çekiyor. Şöyle diyor:

“2018 yılında çok açık bir şekilde uzatılmış bir düşüş trendi görmüştü. Ardından bir birikim süreci yaşadı. Daha sonra ise 3.000 dolardan 14.000 dolara güçlü bir hareket gelmişti.”

Analist: Piyasadaki gerilemeye rağmen güçlü kalan 3 altcoin


Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Analiste göre Bitcoin fiyatı şimdi de söz konusu yıllardakine benzer hareketler sergiliyor.

İlgili – İzlemeniz gereken en iyi 5 Bitcoin belgesel filmi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Analist: Piyasadaki gerilemeye rağmen güçlü kalan 3 altcoin
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.