1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü analistten Bitcoin, Solana için yükseliş hedefleri ve 5 altcoin analizi

Ünlü analistten Bitcoin, Solana için yükseliş hedefleri ve 5 altcoin analizi

Ünlü analistten Bitcoin, Solana için yükseliş hedefleri ve 5 altcoin analizi
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto para analisti, Bitcoin (BTC), Solana (SOL) ve Ethereum rakibi Fantom (FTM) fiyatlarının daha fazla yükselebileceğini söylüyor. Ayrıca 5 altcoin için de analizler yapıyor. İşte, analistin bu coinlerle ilgili yeni değerlendirmesinin ayrıntıları.


Ünlü analiste göre Bitcoin, Solana ve bir Ethereum rakibi altcoinin hedefleri yüksek

Kripto para topluluğunun Altcoin Sherpa takma adıyla bildiği analist, Twitter’de 190.500 takipçisine yaptığı açıklamada, Bitcoin’in 24.000 dolar bölgesinden yüzde 25 daha yükselebileceğini söylüyor. Şöyle diyor:

“BTC: Bu bölgede daha fazla kalırsa ben daha boğa olurum. Bundan dolayı sonuç olarak 30.000 dolardaki boşluğun dolmasını görme ihtimalimiz yükseliyor.”

Ünlü analistten Bitcoin, Solana için yükseliş hedefleri ve 5 altcoin analizi

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

İlgili – Ünlü analiste göre Bitcoin 2019 rallisi senaryosunu tekrar edebilir

Analist Altcoin Sherpa, daha sonra Solana grafiğine bakıyor ve SOL coin fiyatının 30 dolara doğru gittiğini söylüyor. Şöyle açıklıyor:

“Solana iyi görünüyor. Eğer BTC pozisyonunu korursa SOL coin 30 dolar bölgesine gidecek. Ancak uzun vadede bu coin nasıl olur bilemem. Eğer doğru hatırlıyorsam, FTX/Alameda’nın bu coine büyük etkisi vardı. Daha fazla nasıl etkiler bilinmez. Yine de iyi bir konuma sahip kripto para.”

Ünlü analistten Bitcoin, Solana için yükseliş hedefleri ve 5 altcoin analizi

Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Solana şu an 24,89 dolardan işlem görüyor.

Analist daha sonra Fantom’a bakıyor. FTM coin için hedefini 0,60 dolar olarak ayarlıyor. Fantom şu an 0,58 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Analist: Piyasadaki gerilemeye rağmen güçlü kalan 3 altcoin

Analistin 4 altcoin için yükseliş ve düşüş hedefleri

Analist Altcoin Sherpa, 4 altcoine daha bakıyor.

Ona göre Avalanche (AVAX) fiyatı 17 dolara doğru çekilecek. Bu da mevcut 21,48 dolar seviyesinden yüzde 20 düşüş demek.

Sırada Cardano (ADA) var. Analiste göre ADA fiyatı BTC karşısında konumunu koruyor. Ancak buna rağmen güçlü bir ralli de yapamıyor. Özellikle de diğer altcoinler ile kıyaslandığında. Cardano şu an 0,40 dolardan işlem görüyor.

Polkadot (DOT) için ise diğer altcoinlerle kıyasla performansının altında olduğunu söylüyor. Bundan dolayı yükselmek için güçlü bir pozisyona sahip değil.

Son olarak analistin STEPN (GMT) değerlendirmesine bakalım. Ona göre bu coin muhtemelen dip oluşturuyor ve buradan 0,79 dolara ralli yapacak. Bu da mevcut 0,57 dolar seviyesinden yüzde 38 yükseliş demek.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: