1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. İşte, balinaların büyük ilgi gösterdiği Ethereum’un rakibi kripto para

İşte, balinaların büyük ilgi gösterdiği Ethereum’un rakibi kripto para

İşte, balinaların büyük ilgi gösterdiği Ethereum’un rakibi kripto para
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para balinaları ve kurumsal yatırımcıların bu aralar bir kripto paraya artan oranda ilgi gösterdiği ortaya çıktı. Ünlü analist, söz konusu Ethereum rakibi kripto para ile ilgili önemli bilgileri paylaştı.


İşte, balinaların büyük ilgi gösterdiği Ethereum’un rakibi kripto para

Ethereum’un (ETH) önde gelen rakiplerinden Cardano (ADA) blockchainde balina büyüklüğünde işlemler giderek artıyor. Popüler kripto para analisti bu önemli gelişme ile ilgili bilgileri paylaşıyor.

Analist Ali Martinez, Twitter’de 21.600 takipçisine yaptığı açıklamada, 100.000 dolar değerini geçen Cardano işlemlerinin arttığını bildiriyor. Bu da şu demek. Kurumsal yatırımcılar ve ADA balinaları giderek daha fazla etkileşimde bulunuyor. Şöyle diyor:

“Cardano ağında 100.000 doları geçen büyük ADA işlemleri giderek artıyor. Bu da kurumsal yatırımcılar ve ADA balinalarının ağda daha fazla etkileşim yaptığını gösteriyor. Böylece yatırım stratejileri de ortaya çıkıyor.”

İlgili – Balina ve kripto yatırımcıların bir haftalık Bitcoin birikimi inanılmaz!

Cardano

ADA fiyatı şu an 0,324 dolardan işlem görüyor. Cardano son 24 saatte yüzde 0,28 ve son bir haftada yüzde 5 yükseldi. Piyasa değerine göre en büyük yedinci coin olan ADA’nın değeri ise 2023 yılının başından bu yana yüzde 30 değer kazandı.

Bu yılki fiyat yükselişine rağmen ADA’nın değeri Eylül 2021’de gördüğü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,09 dolardan hala yüzde 89,5 oranında geride.

İlgili – Bitcoin fiyatında yükseliş ne kadar devam eder? İşte, BTC’nin yeni hedefi

Artan balina işlemlerine ek olarak, Cardano aynı zamanda haftalık geliştirme faaliyetleri açısından da sektörün lideri. Özellikle GitHub platformu üzerindeki geliştirme çalışmaları göz dolduruyor.

Geliştirme çalışmaları açısından ikinci sırada birlikte çalışabilirlik blockchain ağı Polkadot (DOT) ve onun test ağı olan Kusama (KSM) var. GitHub geliştirme faaliyetlerinde üçüncü sırada Ethereum geliyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.