1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dev ralliye rağmen Shiba Inu yatırımcıları üzgün!

Dev ralliye rağmen Shiba Inu yatırımcıları üzgün!

Dev ralliye rağmen Shiba Inu yatırımcıları üzgün!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shiba Inu fiyatı, geliştiricilerin ekosistemin 2. katman ağının yakında başlatılacağını duyurmasının ardından yükseliyor. Ancak birçok yatırımcı hala zararda.

Yüzde 55’lik ralliye rağmen Shiba Inu yatırımcıları zararda

Köpek temalı popüler meme coin Shiba Inu (SHIB)’nun fiyatı, geliştiricilerin ekosistemin 2. katman ağının yakında başlatılacağını duyurmasının ardından yükseliyor. Ancak birçok yatırımcı hala zararda.

Ağa ölçeklenebilirlik, daha hızlı işlem süreleri, daha düşük ücretler ve genişletilmiş bir geliştirme çerçevesi sunan Shibarium katman-2 ölçeklendirme çözümüne ilişkin topluluk arasında yayılan abartılı haberlerin etkisiyle, SHIB son iki haftada %37,5 arttı.

 

Bitcoin fiyatında kritik direnç bölgesinin üzerinde yükseliş sinyalleri!- Güncel Bitcoin teknik analizi

 

İlgili: Shiba Inu’yu Dogecoin’den ayıran ShibaSwap nedir ve nasıl çalışır?

1 Ocak’ta 0.000008$’dan işlem gören token, şimdi 0.000011$’dan işlem görüyor.

Ralliye rağmen, Shiba Inu sahiplerinin çoğunluğu hala zararda. Blockchain analiz firması IntoTheBlock‘tan alınan veriler, SHIB’nin mevcut fiyatında token sahiplerinin yalnızca %35’inin kar elde ettiğini, %55’inin ise hala zararda olduğunu gösteriyor.

Bu arada Shiba Inu yatırımcılarının %63’ü kripto parayı bir yıldan daha uzun bir süre önce satın aldı. %34’ü tokenlerini son 12 ay içinde alırken, yalnızca %3’ü SHIB’yi bir aydan daha kısa bir süre önce satın aldı.

SHIB, Ekim 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,000086$’a ulaştı ve bir yıl önce 0,000020$’ın üzerinde işlem görüyordu.

Bu arada, SHIB’in en büyük rakibi Dogecoin iki hafta önce 0,073 dolardan 0,080 dolara yükseldi. Ve çoğu yatırımcı, kazançların tadını çıkarıyor.

IntoTheBlock’tan alınan veriler, DOGE yatırımcılarının %56’sının karda olduğunu ve %41’inin zarar ettiğini gösteriyor. Aynı zamanda Dogecoin sahiplerinin %72’si tokenlerini bir yıldan uzun süredir hodl ediyor. Ve %24’ü ise, son 12 ayda DOGE satın alırken, %4’ü kripto parayı bir aydan daha kısa bir süredir elinde tutuyor.