1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. İşte 2021 çöküşünü bilen analistin 2023 Bitcoin fiyat hedefi!

İşte 2021 çöküşünü bilen analistin 2023 Bitcoin fiyat hedefi!

İşte 2021 çöküşünü bilen analistin 2023 Bitcoin fiyat hedefi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2021’de kripto piyasasında yaşanan büyük çöküşü bilen popüler bir kripto analisti, en büyük kripto varlık için 2023 Bitcoin fiyat hedefini açıkladı.

2023 Bitcoin fiyat hedefi: 42.00 dolar

Sosyal medyada kendisini Dave the Wave olarak tanıtan analist, Twitter’da takipçilerine bu yıl Bitcoin için beklentisinin 40.000 doların üzerinde olduğunu söylüyor.

“Bu yıl BTC’yi ‘satın alma bölgesinden’ çıkaracak 42.000 dolarlık bir teknik hedef…”

 İlgili: Bitcoin’de düşüş bitti mi? – Güncel BTC teknik analizi

 

Bitcoin, yazımız yayına hazırlanırken 20.897 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre ilk sırada yer alan kripto varlık, son 24 saatte %1,82 düştü, ancak geçen hafta %19’dan fazla artış kaydetti. Ancak Kasım 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolardan hala yaklaşık %70 düşüş gösteriyor.

İlginizi çekebilir:

Dave the Wave, iki yıl önce yazdığı bir analize atıfta bulunarak, Bitcoin’in yükseliş ve düşüş döngülerinin, BTC piyasası olgunlaştıkça giderek daha düzensiz hale gelip gelmeyeceğini irdeliyor.

“Grafikte, ‘döngü’ tıpkı dev buz tabakalarının daha sıcak sularda kırıldığı gibi kırılıyor gibi görünüyor. Olgunlaşan bir piyasanın ve artan likiditenin volatilitenin azalmasına yol açtığının anlaşıldığı genel bir ilke karşısında da bu bizi şaşırtmamalıdır – Ki tek büyük volatilite artışı [ve düzeltme] bir dizi daha küçük volatil artışlara [ ve düzeltmeler] bölünebilir.“

Analist ayrıca Bitcoin’in giderek daha az küçük düzeltmelere ve daha gerçek düzeltmelere tanık olduğunu söylüyor.

 

İşte 2021 çöküşü bilen analistin 2023 Bitcoin fiyat hedefi!

 

“Daha az nominal düzeltmeler ve daha büyük gerçek düzeltmeler… tıpkı fiyat keşfi yolunda BTC’de olması gerektiği gibi.”

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: