Loading...
btc
BTC
0.77%
Bitcoin
67.173,14 USDT
eth
ETH
0.45%
Ethereum
3.519,51 USDT
bch
BCH
0.91%
Bitcoin Cash
394,85 USDT
xrp
XRP
3.92%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
-0.49%
Litecoin
73,04 USDT
bnb
BNB
0.07%
Binance Coin
593,79 USDT
sol
SOL
2.92%
Solana
174,06 USDT
avax
AVAX
3.29%
Avalanche
29,09 USDT
ada
ADA
-0.48%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.2%
Poladot
6,33 USDT
doge
DOGE
7.04%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
1.94%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Analist, Ripple fiyatında beklediği büyük hedefi açıkladı!

Analist, Ripple fiyatında beklediği büyük hedefi açıkladı!

Ünlü yatırım danışmanı: FTX çöküşü kripto ekosistemi için bir lütuf!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto para analisti, Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki yasal savaş kızışırken; XRP için büyük yükselişler öngörüyor.

Ripple fiyatında yükseliş devam edecek mi?

Kripto para sektörüyle uzaktan yakından ilgilenen herkes artık, 2020’nin sonlarında SEC’in XRP’yi kayıt dışı bir menkul kıymet olarak sattığı iddiasıyla Ripple’a dava açtığını biliyor.

Nitekim KoinMedya olarak, geçtiğimiz günlerde yatırımcı duyarlılığını büyük ölçüde etkileyen dava ile ilgili uzlaşma söylentilerinin yanı sıra, bazı teknik ve on chain göstergelerin de Ripple (XRP) için pozitif bir görünüm ortaya koyduğundan bahsetmiştik.

İlgili: Kripto paralar düşerken, Ripple neden yükseldi?

İşte Ripple yükselişinin arkasındaki nedenler!

Youtube’da yayınladığı yeni bir piyasa değerlendirmesinde popüler analist DonAlt ise, Ripple’ın SEC davasını kazanması durumunda, XRP’nin büyük bir ralli gerçekleştirebileceğini söyledi.

 

 

“Genel olarak, bunu SEC haberleri kızışana kadar hodl etmek istiyorum çünkü bu tür bir anlatıya sahip. XRP satın almak istememdeki ve aslında bu kadar uzun süre beklememdeki faktörlerden biri de bu.  Eğer davayı kazanırlarsa… Bence tam anlamıyla aya fırlayacak. Böyle olursa, birçok insan tekrar satın alacak. Alırsam o pumpta satacağım…

Bitcoin 21.000 doları sağlam bir şekilde korursa, XRP’yi 1 dolara; hatta 2 dolar ya da 3 dolara kadar tutarım.”

 

Analist, Ripple fiyatında beklediği büyük hedefi açıkladı!ları ve analizleri

 

Teknik açıdan DonAlt, Ripple fiyatında şu anda önemli bir direnç seviyesine yaklaşıldığını söylüyor. Ancak Ripple davasının nasıl sonuçlandığına bağlı olarak, altcoinin çok daha yüksek seviyeleri görebileceğini söylüyor.

“Bence burada (0,50$) satsanız da satmazsanız da 0,90 doları hedeflediğinizi düşünüyorum. Bence bunlar gerçekçi hedefler… SEC davasıyla ilgili olumlu haberler alırsanız, hemen satış yapmak istemezsiniz. Çok yüksek [fiyat seviyelerinde] veya ivme kuruyana kadar satış yapmak isteyeceksiniz ki böyle bir şeyin de yakın zamanda gerçekleşeceğini düşünmüyorum.”

Bu arada son günlerde Ripple fiyatındaki artışının en önemli nedeni, önümüzdeki günlerde SEC ve Ripple arasında devam eden davanın nihai bir karara varma olasılığıydı.

Çünkü XRP’nin fiyatı, davada her iki tarafın da özet karar için harekete geçerek, önerge vermesinin ardından yükselişe geçmişti. Esasen taraflar, artık yargıcın kararını vermesini ve jüriye gitmeden duruşmayı bitirmesini istiyor.

(Yazımızı yayına hazırladığımız sırada XRP, son 24 saat içinde yaklaşık %5 yükselişle 0,50 dolardan işlem görüyor.)

İlginizi çekebilir:

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.