BTC : 82003 ₺ ETH : 1.848 ₺ XRP : 46.35 ₺ LTC : 7.674 ₺ USDT : 352.5 ₺ XLM : 0.2413 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Reddit’in Kurucusundan İddalı Ethereum Fiyatı

Reddit’in Kurucusundan İddalı Ethereum Fiyatı

Reddit’in Kurucusundan İddalı Ethereum Fiyatı
0

Reddit’in kurucusu Alexis Ohanian Fortune dergisine verdiği röportajda  oldukça iddalı diyebileceğimiz  Ethereum tahmininde bulundu. Ve verdiğim rakama inanmayan bana ulaşabilir dedi.


250 Milyon Dolar Değerinde Yatırım Fonu Yönetiyor

Ohanian geçen şubat ayında Reddit‘teki görevinden ayrıldığını ve yatırım şirketi olan Initialized Capital’e daha fazla zaman ayırımak istediğini söyledi. Ohanian’ın VC şirketi toplamda 250 milyon dolar yönetiyor. Ayrıca Coinbase, Instacart, Zenefits, Opendoor, Soylent, Cruise Automation, ve Standard Cognition gibi şirketlere yatırım yaptığını söylüyor. Ohanian şirketteki pozisyondan ayrılmasına rağmen trendleri takip etmek için hala redditi kullanıyor

Önümüzdeki 10 yıl içinde blockchain teknolojisinin, dünyayı tamamen değiştireceğini düşünüyor. Bu nedenle tenis şampiyonu olan eşi Serena Williams‘la konuşup  pozisyonundan ayrılmaya karar vermiş

koinmedya_brave

Reddit Alexis Ohanian ethereum 15 bin dolar olacak dedi

Yatırım şirketinin ve kurucusunun hangi özelliklere sahip olması gerektiği sorusuna şu cevabı verdi.

Yatırım şirketleri ve kurucuları acımasız olmalıdır,  bir konuda ”fikriniz” olabilir, bir kartvizite bile yazabilirsiniz. Onu hayata geçirdikten sonra, en zor kısmı ise  müşterilerinizin  karşısına geçtiğinizde ürününüzü satın almaya istekli olmadıklarını gördüğünüz andır.  Burada göstereceğiniz tavır fark yaratır.

 

Fortune dergisinde verdiği röportajda Bitcoin‘in 20.000 Dolar, Ethereum‘un ise 15 bin dolar olacağını söyledi. ”Yanılırsam insanlar beni arayabilirler” dedi. Ohanian‘ın tahmini  doğru çıkarsa , ETH’nin pazar değeri 67 milyar dolardan 2.5 trilyon dolara çıkmış olaca.  Bitcoin  pazar payı ise geçen yılın rekor fiyata ulaştığı değer kadar olacak, yani 340 milyar dolar.

Ohanian röportajda, yatırım şirketinin odağında yeni teknolojilere yatırım yapmak olduğunu sözlerine ekledi. Ona göre Blockchain teknolojisinin olgunlaşması için 1-2 yıla daha ihtiyacı var

Yatırımlarımızın çoğu blockchainle ilgili ancak bunların büyük bir kısmı hype (aldatıcı). Blockchain yazılımlarında hayati derecede önemli olan protokollerin gelişmesi  bir iki yılı alacaktır. Ben gerçekten Web 3.0 görmeyi umuyorum, daha iyi bir internet için temel oluşturacak .

Ohanian, Reddit‘i 2006 yılında Conde Nast  yayınevine 10 ila 20 milyon dolar arasında açıklanmayan bir fiyata sattı.

Nisan ayının sonunda hatırlayacağınız gibi deVere Group CEO’su Nigel Green 2018 sonunda Ethereum fiyatını 2500 dolar olarak tahmin etmişti.  Anlaşılan Ethereum üzerinde de manipülasyonlar başladı.


Etiketler: