1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Loom Network Nedir? Yatırım Yapmaya Değer Mi?

Loom Network Nedir? Yatırım Yapmaya Değer Mi?

Loom Network Nedir? Yatırım Yapmaya Değer Mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Blockchain teknolojisi dünyasında yenilik yapmak zor değil. Loom Network, büyük ölçekli çevrimiçi oyunlara ve uygulamalara odaklandığı için, farklı bir blockchain platform türü olmayı hedeflemektedir. Bu çok ilginç bir yaklaşımdır ve şimdi bu özel projenin ne olduğuna daha yakından bakmak için iyi bir zaman.

 

LOOM AĞININ AMACI

Blockchain teknolojisinin finansal işlemlerden çok daha fazlası var. Bu teknolojinin temel olarak finansal sektörü bozacağı açıkça görülse de, Loom Network gibi projeler mevcut başka fırsatların olduğunu göstermektedir. Şu anda bu proje, bu teknolojiden faydalanabilecek oyunlara ve sosyal uygulamalara odaklanıyor.

NASIL ÇALIŞIR?

Loom Network büyük ölçüde DAppChains etrafında döner. Daha spesifik olarak,token tabanlı karma, Ethereum tabanlı kripto-toplayıcıların, oyunların ve sosyal uygulamaların herhangi bir sürtünme olmadan bir araya gelebildiği bir ekosistem kurmayı amaçlamaktadır. Tüm bunlar, çatallı, merkezi olmayan ve insan tarafından okunabilir blockchain kurallarına dayanacaktır.

Ayrıca, Loom Network, blockchain olmadan inşa edilemeyen oyunlar geliştirmeye yardımcı olacaktır. Bir niş pazarı gibi görünse de, proje ekibinin oldukça hırslılar. Oldukça az miktardaki eşyalar, izlenebilir tokenlar ve çok oyunculu oyun evrenleri ile kesinlikle keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda fırsat var. Ayrıca, proje reklam yoluyla doğal olarak yönlendirilmeyen yeni türden sosyal uygulamalariı da geliştirmek istiyor.

DAppChains , Ethereum akıllı sözleşmelerine paralel olarak çalışan tam ölçekli bloklardır. Modern dünyada, yan zincir olarak adlandırılırlar, fakat düzenli ağ işlemlerine odaklanmak yerine ölçekleme verileri açısından oldukça gelişmiş bir formdurlar. Loom SDK’sı ile herkes kendi fikir birliği mekanizması ile kendi DAppChainlerini üretebilir. Bu, ileriye doğru çok fazla dikkat çekecek olan ilginç bir kavramdır.

LOOM TOKEN

Bekleneceği gibi, Loom Network’ün kendi tokenı vardır. Bu, Loom olarak bilinir ve akıllı sözleşme geliştiricilerinin, kendi DApp’lerini istedikleri gibi güvenli ve güçlü yapmasını sağlar. Bu token aynı zamanda dünyanın her yerindeki geliştiricilerin ilgisini çekecek olan Eternet tabanlı DApp’leri teşvik etmenin yepyeni bir yoludur.

ÖNDEKİ YOL

Loom Network sadece bu ay başlayacak olsa da, geleceğin bu platform için neler beklediğini görmek ilginç olacak. Twitter-ölçekli uygulamaları Ethereum’un üzerine inşa etmek kolay bir başarı olmayacaktır. Loom Network, halihazırdaki haliyle Ethereum için çok sayıda ek ölçeklendirme çözümü sunduğu için, gelecekte bunu yapmak kesinlikle mümkün.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: