Loading...
btc
BTC
0.18%
Bitcoin
64.255,93 USDT
eth
ETH
-0.74%
Ethereum
3.492,27 USDT
bch
BCH
1.15%
Bitcoin Cash
387,38 USDT
xrp
XRP
-0.71%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.22%
Litecoin
74,33 USDT
bnb
BNB
0.07%
Binance Coin
586,51 USDT
sol
SOL
-0.43%
Solana
134,02 USDT
avax
AVAX
-8.42%
Avalanche
25,17 USDT
ada
ADA
0.03%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
2.12%
Poladot
5,73 USDT
doge
DOGE
0.01%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.74%
Shiba Inu
0,00 USDT

XRP yanlısı avukat, SEC’in kriptoya saldırmasının şoke edici sebebini açıkladı

Analistten Bitcoin için son bir şok ve korku senaryosu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD’nin düzenleyici kuruluşu SEC,  son zamanlarda kripto para sektörüne baskısını giderek artırdı. XRP yanlısı bir avukat ise bu baskının asıl sebebini açıkladı. Şoke edici açıklamanın ayrıntılarına bakalım.


XRP yanlısı avukat, SEC’in kriptoya saldırmasının şoke edici sebebini açıkladı

Kripto para Ripple (XRP) coine desteği ile bilinen avukat John Deaton, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) kripto para sektörüne saldırırken büyük bankaların kripto para sektörünün büyük bir bölümünü ele geçirmeye çalışacağını iddia ediyor.

Deaton, SEC – Ripple davasında XRP taraftarlarını temsil eden bir avukat. Ona göre, JPMorgan ve Goldman Sachs gibi bankacılık devleri kripto pastasından paylarını aldıklarında, ABD’li yetkililer sektör için uygun bir düzenleyici bir çerçeve hazırlayacak. Şöyle diyor:

“Kripto ölmedi. Bunu bir kez daha söyleyeceğim. Tüm yaşananların asıl sebebi piyasayı çökertmek. İzleyip görün. JPMorgan ve Goldman Sachs ve benzer diğerleri, buradan büyük bir pay alacaklar. Ardından Gensler’e bir telefon ve aniden yasal çerçeve hazır olacak.”

SEC, geçen hafta dünyanın en büyük iki kripto para borsası Binance ve Coinbase’e dava açmıştı.

İlgili – ABD’nin Binance ve CEO’suna açtığı davanın tüm ayrıntıları

bitcoin sec

Deaton, tüm bu yaşananların büyük bir planın parçası olduğunu ifade ediyor. Sonuçta büyük kuruşlar kripto para sektörünün büyük bir bölümünü satın alacaklar.

Binance ve Coinbase’e dava açılmadan aylar önce Deaton bir açıklama yaparak SEC Başkanı Gary Gensler ve SEC’in kripto para borsalarına saldırıya geçeceklerini söylemişti.

“Bir yıldır planın bu olduğunu söylüyorum. Bir kere piyasa dibe ulaştığında dev kuruluşlar buradan büyük bir pay alacak. SEC de gerekli düzenlemeleri çıkaracak ve olay bitecek.

Eğer Ripple CE’su Brad Garlinghouse doğruysa ve kripto paraların yüzde 99’u sıfır olursa, daha geride 100-200 proje kalacak demek. Artık anlıyorsunuz. Günün sonunda kullanım kazanacak. Dip nerede bilmiyorum ama bankaların kripto planı bu şekilde.”

İlgili – Ünlü avukattan Ripple – SEC davasının sona erebileceği tarih açıklaması

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.