1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Analiz firmasından pump yapacak 4 popüler kripto para: Ripple, LINK…

Analiz firmasından pump yapacak 4 popüler kripto para: Ripple, LINK…

Analiz firmasından pump yapacak 4 popüler kripto para: Ripple, LINK…
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Blockchain analiz firması Santiment, pump hazırlığında olduğuna dair işaretler gösteren 4 popüler kripto parayı açıkladı.

İşte pump yapabilecek 4 popüler kripto para!

Blockchain ve kripto para analiz firması Santiment ilk olarak, piyasa sıralamasında ilk 20’de yer alan popüler kripto para Chainlink (LINK)’in ralliye hazırlandığını söylüyor.

https://twitter.com/santimentfeed/status/1599199332594765824

Analiz platformu, Chainlink’deki en büyük iki yatırımcı grubunun Ethereum (ETH) tabanlı oracle ağına sadece iki ayda 194,3 milyon dolarlık sermaye ayırdığını ortaya koydu.

 

Analiz firmasından pump yapacak 4 popüler kripto para: Ripple, LINK...

 

Santiment’e göre balina ve köpekbalığı olarak tabir edilen yatırımcı grubu, LINK coinin 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana toplam arzda en büyük yüzdeye sahip.

“1.000 ila 1.000.000 arasında LINK tutan köpekbalığı ve balina adresleri, eşi benzeri görülmemiş bir akümülasyon sürecine girdi. Bu cüzdanlar, sadece iki ayda, portföylerini %12,8 oranında artırdı. Ve toplamda 26,8 milyon LINK (194,3 milyon$) satın aldı.”

 

İlginizi çekebilir:

Bu arada sosyal medyada Kaleo olarak tanınan kripto analisti de bu yoğun akümülasyonun ortasında, LINK’den bahsetti. 550.500 Twitter takipçisine, Chainlink’in önümüzdeki aylarda Bitcoin (BTC)’den daha iyi performans göstermesini beklediğini söyledi.

 

 

Kaleo’ya göre, LINKBTC paritesi günlük grafikte diagonal direncini kırdı. Ve şimdi 0,0007 BTC’lik (12,04$) hedefine doğru bir ralli için hazırlanıyor.

“LINKBTC rallinin eşiğinde.”

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, CoinMarketCap verilerine göre LINK coin, gün içinde %3’lük bir artışla 7,54$’dan işlem görüyor.

Santiment ayrıca, Ripple (XRP) ve Stellar (XLM)’ı da takibe aldığını söylüyor. Analiz firmasına göre, her iki altcoin de cuma günü, sosyal medya duyarlılığında artış kaydetti.

“XRP, Stellar ve Status (SNT) cuma günü kripto alanında en çok konuşulanlar listesinde. Bu varlıkların üçü de hemen hemen aynı. Bu da pump şansının normalden daha yüksek olduğu anlamına gelir. Ancak hala sosyal medyada trend iken, pump yaparlarsa, hızlı bir satış için hazır olun.”

 

 

https://twitter.com/santimentfeed/status/1598793298277064705

 

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, XRP 0,39 dolardan; XLM ise 0,08 dolardan işlem görüyor.

İlginizi çekebilir: