Kripto analiste göre Bitcoin’de “böyle bir fırsat görülmedi”

Bitcoin fiyatı son bir satın alma fırsatı mı sunacak?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para analisti, Bitcoin ile ilgili ilginç bir grafik paylaşarak, lider kripto paranın şimdiye kadarki en büyük fırsatlardan birini sunuyor olabileceğini vurguluyor. Analistin açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Kripto analiste göre Bitcoin’de “böyle bir fırsat görülmedi”

Kripto para piyasasının büyük bir bölümü için fiyat belirsizliği dönemli sona yaklaşıyor görünüyor. Bitcoin (BTC) de şimdi yükseliş yönlü formasyonlara başladı. Bazı uzmanlar ise şimdi lider kripto parayı almak için mükemmel bir zaman olabileceğini düşünüyor. Çünkü piyasa değerine göre en büyük coin BTC daha da ileriye gidebilir.

Kripto para piyasasında CryptoNoob takma adının kullanan analist, 5 Kasım’da paylaştığı değerlendirmesinde, Bitcoin’in piyasa değerinin gerçekleşen değerin altına geçtiğine dikkat çekiyor. Ona göre bu şimdiye kadar görülmüş en büyük yatırım fırsatı olabilir. Çünkü tüm piyasa artık “gerçekleşmemiş zarar alanına” geçiyor. Bu da çok nadir görülen bir durum.

İlgili – Ünlü analist, Bitcoin (BTC) fiyatının büyük hedefini açıkladı

Bunlara ek olarak analist bir de grafik paylaşıyor. Burada yıllara göre Bitcoin’in piyasa değerinin gerçekleşmiş değer ile nasıl etkileşimde bulunduğu görülüyor. Bu tarihi veriler, şimdi yaşanan olayın 2012, 2015 ve 2019 yılında da yaşandığını gösteriyor.

Kripto analiste göre Bitcoin’de “böyle bir fırsat görülmedi”

Bitcoin’in piyasa değeri vs. gerçekleşmiş değer Kaynak: CryptoNoob

İlgili – Bitcoin ve Ethereum için boğa sinyal veren kritik metrik

Büyük bir ralli mi geliyor?

Öte yandan çok sayıda kripto uzman da Bitcoin’in için yakında bir ralli beklediğini açıklıyor. Bunlar arasında Mags ismi ile bilinen analist de var. Ona göre BTC her zaman halvingden yaklaşık 550 ya da 500 gün önce dip yapar. Ardından ise konsolidasyon ve halving öncesi rallisi geliyor. Şimdi ise artık Bitcoin halving olayına artık 539 gün kaldı.

Başka bir analist Trader Tardigrade ise Bitcoin fiyatının “kontrol noktasının” ( Point of Control – POC) altında olduğunu söylüyor. Böyle bir durum 2018 yılında da birkaç defa görülmüştü. Bu da fiyatın dip yaptığının ve yeni bir ralli hazırlığı olduğunun işaret olabilir.

İlgili – Bloomberg analisti: Ayı piyasası son aşamasında ve ilk önce bu coin yükselişe geçecek

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kripto analiste göre Bitcoin’de “böyle bir fırsat görülmedi”
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.