Loading...
btc
BTC
-1.46%
Bitcoin
62.499,63 USDT
eth
ETH
-1.39%
Ethereum
3.059,04 USDT
bch
BCH
-6.01%
Bitcoin Cash
477,75 USDT
xrp
XRP
-1.98%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.2%
Litecoin
78,25 USDT
bnb
BNB
-2.55%
Binance Coin
538,61 USDT
sol
SOL
-4.09%
Solana
132,86 USDT
avax
AVAX
-1.96%
Avalanche
34,47 USDT
ada
ADA
-0.37%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-1.52%
Poladot
6,61 USDT
doge
DOGE
-4.86%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
-0.1%
Shiba Inu
0,00 USDT

Bloomberg analisti: Ayı piyasası son aşamasında ve ilk önce bu coin yükselişe geçecek

Bitcoin ayı piyasası bitti mi? - Analiz platformu açıkladı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bloomberg’in uzman analisti Mike McGlone, kripto para ayı piyasasının son aşamada olduğunu söylüyor. Ayrıca sağlam temellerinden dolayı en erken bir coinin yükselişe geçeceğini açıklıyor. Bahsettiği coinin hangisi olduğuna ve açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Bloomberg analisti: Ayı piyasası son aşamasında ve ilk önce bu coin yükselişe geçecek

Bloomberg’in menkul kıymetler analisti Mike McGlone, akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) sağlam temellere sahip olduğunu söylüyor. Buna göre de ETH’nin ayı piyasası bitmeden erken yükselişe geçmesini bekliyor.

Stansberry Research’e röportaj veren analist, fiyatlarda yönün değişmesinin zaman alabileceğini belirtiyor. Ancak yine de kripto kışının büyük bir kısmının geride kaldığını söylüyor. Ona göre ayı piyasası artık son aşamasında. Şöyle açıklıyor:

“Kripto artık yüzde 80 geriledi. Bundan dolayı yüzde 80 düşen bir şey ile ilgili çok fazla ayı olmak istemezsiniz. Bence bu kripto ayı piyasasının son aşamasındayız. Ancak hiç de kolay olmayacak. Genel olarak piyasalar hiçbir zaman V şeklinde geri dönüş yapmazlar. Her şey mümkün olduğunca zor olacak. Piyasalar bana bunu öğretti. Özellikle ayı piyasalarda saçınızı başınızı yolarsınız. Herkes para kaybeder. Hem volatiliteli hem de zorlu olmalılar. Buradaki kilit husus da bu.”

İlgili – Ünlü yöneticiye göre Ethereum’un yatırımcılar için sunduğu büyük fırsat

2018 Bitcoin ayı piyasasının bitiş noktasını bilen analistten sevindiren Ethereum tahmini!

İlgili – Ünlü analist, Bitcoin (BTC) fiyatının büyük hedefini açıkladı

McGlone aynı zamanda Ethereum fiyatının üç yıl önce olduğu seviyeden 12 kat daha yüksekte olduğuna dikkat çekiyor. Böylece birçok varlığı performans olarak geçti. Şimdi de mevcut fiyatının altında iyi denebilecek bir destek var. Şöyle açıklıyor:

“Şimdi Ethereum fiyatına bakalım. ETH 1.200 dolarda. Covid olayı başlamadan önce 2019 yılı sonunda 100 dolardı. Bundan dolayı hala 12x yüksek seviyede. 1.000 dolar civarındaki desteğini de koruyor. Biraz altını görebilir. Ancak ayı durumundan erken çıkmasını ve zamanla da yükseliş yörüngesine oturmasını bekliyorum.”

İlgili – Analist Van de Poppe’dan Ripple açıklaması: XRP için sırada 0,50 dolar mı var?

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.