1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriBitcoin Haberleri
  3. Bloomberg analisti: Ayı piyasası son aşamasında ve ilk önce bu coin yükselişe geçecek

Bloomberg analisti: Ayı piyasası son aşamasında ve ilk önce bu coin yükselişe geçecek

Bloomberg analisti: Ayı piyasası son aşamasında ve ilk önce bu coin yükselişe geçecek
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bloomberg’in uzman analisti Mike McGlone, kripto para ayı piyasasının son aşamada olduğunu söylüyor. Ayrıca sağlam temellerinden dolayı en erken bir coinin yükselişe geçeceğini açıklıyor. Bahsettiği coinin hangisi olduğuna ve açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Bloomberg analisti: Ayı piyasası son aşamasında ve ilk önce bu coin yükselişe geçecek

Bloomberg’in menkul kıymetler analisti Mike McGlone, akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) sağlam temellere sahip olduğunu söylüyor. Buna göre de ETH’nin ayı piyasası bitmeden erken yükselişe geçmesini bekliyor.

Stansberry Research’e röportaj veren analist, fiyatlarda yönün değişmesinin zaman alabileceğini belirtiyor. Ancak yine de kripto kışının büyük bir kısmının geride kaldığını söylüyor. Ona göre ayı piyasası artık son aşamasında. Şöyle açıklıyor:

“Kripto artık yüzde 80 geriledi. Bundan dolayı yüzde 80 düşen bir şey ile ilgili çok fazla ayı olmak istemezsiniz. Bence bu kripto ayı piyasasının son aşamasındayız. Ancak hiç de kolay olmayacak. Genel olarak piyasalar hiçbir zaman V şeklinde geri dönüş yapmazlar. Her şey mümkün olduğunca zor olacak. Piyasalar bana bunu öğretti. Özellikle ayı piyasalarda saçınızı başınızı yolarsınız. Herkes para kaybeder. Hem volatiliteli hem de zorlu olmalılar. Buradaki kilit husus da bu.”

İlgili – Ünlü yöneticiye göre Ethereum’un yatırımcılar için sunduğu büyük fırsat

2018 Bitcoin ayı piyasasının bitiş noktasını bilen analistten sevindiren Ethereum tahmini!

İlgili – Ünlü analist, Bitcoin (BTC) fiyatının büyük hedefini açıkladı

McGlone aynı zamanda Ethereum fiyatının üç yıl önce olduğu seviyeden 12 kat daha yüksekte olduğuna dikkat çekiyor. Böylece birçok varlığı performans olarak geçti. Şimdi de mevcut fiyatının altında iyi denebilecek bir destek var. Şöyle açıklıyor:

“Şimdi Ethereum fiyatına bakalım. ETH 1.200 dolarda. Covid olayı başlamadan önce 2019 yılı sonunda 100 dolardı. Bundan dolayı hala 12x yüksek seviyede. 1.000 dolar civarındaki desteğini de koruyor. Biraz altını görebilir. Ancak ayı durumundan erken çıkmasını ve zamanla da yükseliş yörüngesine oturmasını bekliyorum.”

İlgili – Analist Van de Poppe’dan Ripple açıklaması: XRP için sırada 0,50 dolar mı var?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Total
0