Ünlü yöneticiye göre Ethereum’un yatırımcılar için sunduğu büyük fırsat

Ethereum geliştiricisinden beklenmedik adım! Artık “ETH 2.0” yok!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dev varlık yöneticisi şirketin yatırım uzmanı, Ethereum’un özellikle bir alanda büyük bir yatırım fırsatı sunduğunu belirtiyor. Yatırım uzmanının yaptığı açıklamanın ve ETH ile ilgili yorumunun ayrıntılarına bakalım.


Ünlü yöneticiye göre Ethereum’un yatırımcılar için sunduğu büyük fırsat

Finans piyasasında 1,5 trilyon dolarlık bir varlığı yöneten dev şirket Franklin Templeton’dan üst düzey bir yetkili, Ethereum (ETH) staking getirilerinin büyük bir fırsat sunduğunu söylüyor. Özellikle de kripto para alanına yatırım yapmak isteyen kurumsallar için.

Franklin Templeton’dan üst düzey yönetici Sandy Kaul, Real Vision’da Raoul Pal’a verdiği röportajda, Ethereum staking ile ilgili sorulara cevap verdi. Kaul’a özellikle ETH stakingin kurumsalların benimsenmesini tetikleyip tetiklemeyeceği soruldu. Kaul ise şöyle diyor:

“Şunu söyleyeyim. Sektör ile ilgili gözünüz yeni gelişmelerde olsun. Çünkü burada çok güçlü ürünler görmeye başlıyorum. İşte, bunlar da tam bahsettiğiniz şeyi gerçekleştirebilir.”

İlgili – Bitcoin ve Ethereum için boğa sinyal veren kritik metrik

Kurumsal Bitcoin yatırımcısı kaçıyor! Rekor fon çıkışına en büyük destek 'O' ülkeden!

İlgili – Ethereum fiyatı 2 kritik desteği test etti: Güncel ETH teknik analizi

Varlık yönetimi uzmanı, kripto para sektöründeki gelişmelerin, kendisine 2000’li yılların ortalarındaki koruma fonlarını hatırlattığını vurguluyor. O zaman kurumsallar piyasayı kontrol etmek için büyük adımlar atmıştı. Şöyle konuşuyor:


“Bence, 2008 yılına kadar ve ondan sonraki dönemde koruma fonları sektöründe yaşananlar burada yol gösterici olabilir. Biz, üç yıl zarfından bu sektöre 2 trilyon dolarlık bir varlık akışı olduğunu görmüştük. Çok büyük para akışı. İlginçtir ki o zaman piyasa 3 trilyon dolara yaklaşmıştı. Burası tam da kripto para sektörünün son çöküşünü yapmadan önce ulaştığı seviyeydi.”

Sandy Kaul, piyasada yeni bir dönüşün olduğunu vurguluyor. Ona göre bireysel yatırımcılar paralarını çekmeye başlarken, kurumsallar daha fazla oranda piyasadan pay almaya başlıyor. Kurumsallar ise uzun vadeli yatırımcılar olarak biliniyorlar. Çünkü kısa vadeli ticaret yerine döngüsel olarak yatırım adımları atarlar. Bundan dolayı özellikle Ethereum’un staking alanında sunduğu fırsatlar şimdi daha fazla kurumsalı bu alana çekebilir.

İlgili – Bitcoin fiyatında kritik destek testi ve yeni işlem aralığı: Güncel BTC teknik analizi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü yöneticiye göre Ethereum’un yatırımcılar için sunduğu büyük fırsat
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.