1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Analist Van de Poppe’dan Ripple açıklaması: XRP için sırada 0,50 dolar mı var?

Analist Van de Poppe’dan Ripple açıklaması: XRP için sırada 0,50 dolar mı var?

Analist Van de Poppe’dan Ripple açıklaması: XRP için sırada 0,50 dolar mı var?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasının ünlü analisti Michael van de Poppe, yeni Youtube videosu üzerinden Ripple (XRP) fiyat analizini paylaştı. XRP fiyatında 0,50 dolar için ne dediğine bakalım.


Analist Van de Poppe’dan Ripple açıklaması: XRP için sırada 0,50 dolar mı var?

Son birkaç haftada ralli yapan Ripple (XRP) fiyatı, şimdi genel kripto para piyasası fiyat eğrisi eşliğinde konsolide oluyor. Son yükselişlerden sonra ise XRP yatırımcıları kripto paranın 0,50 dolar seviyesini geri almasına odaklandı. Çünkü burası özellikle 1 dolar seviyesi yönünde en kritik seviyelerden biri.

Kripto para piyasasının ünlü analistlerinden Michael van de Poppe da XRP fiyatının kritik bir seviyede konsolide olduğunu söylüyor. Ripple’ın yerel kripto parası burada destek bulmaya çalışıyor. Bunda başarılı olursa, buradan büyük bir kırılma yapabilir. Analist Michael van de Poppe da, 4 Aralık’taki Youtube videosunda bu yönde bir değerlendirme paylaşıyor. Şöyle diyor:

“Burada bir boğa sapması var. Tam da 0,15 dolarda gerçek bir dip aralığı görülüyor. Şimdi büyük bir kırılma süreci oluşmaya başladı. Yeniden konsolide oluyor ki bu da XRP fiyatı için beklenen bir durumdu. Burada büyük kırılma için bekleme yapacak. Potansiyel yeni piyasa girişleri olacak. Tabii eğer 0,17 dolar civarında yeni bir test gelirse.”

İlgili – Uzmandan önemli Ripple-SEC davası sonucu yorumu

XRP’de 0,50 dolara doğru momentum

Analist Van de Poppe’dan Ripple açıklaması: XRP için sırada 0,50 dolar mı var?

İlgili – Balinaların biriktirdiği Ripple (XRP) fiyatının yükselebileceği seviye

Şu an XRP 0,39 dolar civarında işlem görüyor. Günlük bazda yüzde 1 civarında düzeltmesi var. Analistin belirttiği değerlendirme ışığında eğer XRP yeniden 0,17 dolar bölgesini test ederse, burası yeni bir yükselişi tetikleyebilir. Ardından ise long pozisyonlar oluşmaya başlayacak. Analist şöyle diyor:

“Eğer direnci kırarsak, şu an için 0,41 dolar seviyesinde, buradan muhtemelen 0,49 dolar seviyesine doğru ilerleme görebiliriz.”

Analist aynı zamanda XRP fiyat hareketleri işaretleri için diğer altcoinlere de bakıyor. Poppe, özellikle Litecoin’in (LTC) yaklaşan halving öncesi güçlü göründüğünü vurguluyor. XRP de buradaki hareketliliği takip edebilir.

İlgili – Coinbase’in Ripple’ı (XRP) delist etmesi fiyatı nasıl etkiler?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: