fbpx
promodex_koinmedya_banner_1440x90
promodex_koinmedya_banner_1440x90
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Phantasma nedir ve geleceği nasıl? Güncel SOUL coin haber ve gelişmeleri

Phantasma nedir ve geleceği nasıl? Güncel SOUL coin haber ve gelişmeleri

Phantasma nedir ve geleceği nasıl? Güncel SOUL coin haber ve gelişmeleri
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Phantasma, tamamen birlikte çalışabilir, merkezsiz ve zengin özelliklere sahip bir blockchain. Gelişmiş NFT özellikleri de bu projeyi cazip kılıyor. Çift tokenli yapıya sahip projenin yönetim tokeni ise SOUL. Phantasma ve SOUL coin ile ilgili ayrıntılara bakalım.


Phantasma (SOUL) nedir?

Phantasma, hızlı, güvenli ve ölçeklenebilir bir blockchain çözümleri sunan bir kripto para projesi. Phantasma’nın iki coini var. Bunlar yönetim tokeni olan SOUL ve enerji tokeni olan KCAL. Bu tokenler üzerinden Phantasma bir yandan merkezsiz yönetim sistemini korurken diğer yandan da başka blockchainlerle birlikte çalışabilirliğe izin veriyor.

Phantasma (SOUL), yenilikçi staking mekanizmaya, çift tokenli sisteme ve gelişmiş non fungible token’lere (NFT) sahip. Tüm bunlar kullanıcıların iletişim, eğlence, pazar yeri ve depolama gibi dijital mal ve hizmetlere erişmesine olanak tanıyor. Özellikle dApp kurucuları ve kurumsal düzeyde müşterilere hizmet sunan bir blockchain ağı.

Phantasma mainnet Ekim 2019’da çalışmaya başladı. O zamandan bu yana özellikle oyun alanı ve NFT’ler için tercih edilen bir proje. Tercih edilmesinin başlıca sebebi düşük işlem ve NFT çıkarma ücretleri. Buna ek olarak smartNFT teknolojisi de bu projeyi cazip kılıyor. On chain seviyesinde inşa edilen smartNFT, ilk sertifikalı karbon negatif blockchain olmayı taahhüt ediyor.

İlgili – CEEK VR nedir ve geleceği nasıl? Güncel CEEK coin haber ve gelişmeleri

SOUL token nedir?

SOUL coin, Phantasma ekosisteminin yerel kripto parası ve aynı zamanda yönetim tokeni. SOUL fiyatı Aralık 2021’de dikkat çeken bir yükseliş kaydetti. SOUL coin ile ilgili önemli veriler ve 2021 yılı grafiği şu şekilde:

  • SOUL coin tüm zamanların en yüksek fiyatı: 3.97 dolar (1 Aralık 2021)
  • SOUL coin tüm zamanların en düşük fiyatı: 0.009559 dolar (1 Aralık 2021)
  • Phantasma (SOUL) dolaşımdaki arz: 103,158,489 SOUL
  • Toplam arz: 103,033,489 SOUL
  • Maksimum arz: Veri bulunmuyor

Phantasma nedir ve geleceği nasıl? Güncel SOUL coin haber ve gelişmeleri

SOUL coin 2021 yılı grafiği Kaynak: Coinmarketcap

İlgili – Axie Infinity nedir ve AXS coinin geleceği nasıl?

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.