Loading...
btc
BTC
-1.46%
Bitcoin
62.499,63 USDT
eth
ETH
-1.39%
Ethereum
3.059,04 USDT
bch
BCH
-6.01%
Bitcoin Cash
477,75 USDT
xrp
XRP
-1.98%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.2%
Litecoin
78,25 USDT
bnb
BNB
-2.55%
Binance Coin
538,61 USDT
sol
SOL
-4.09%
Solana
132,86 USDT
avax
AVAX
-1.96%
Avalanche
34,47 USDT
ada
ADA
-0.37%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-1.52%
Poladot
6,61 USDT
doge
DOGE
-4.86%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
-0.1%
Shiba Inu
0,00 USDT

Son bir ayda %250 ralli yapan CEEK VR nedir? Güncel CEEK coin haber ve gelişmeleri

CEEK VR nedir ve geleceği nasıl? Güncel CEEK coin haber ve gelişmeleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CEEK VR (CEEK), sanatçılar ve hayranlarını bir araya getiren bir kripto para projesi. Projenin yerel coin ise CEEK. CEEK coin fiyatı Haziran 2022 ortasından Temmuz ayına kadar yüzde 250’lik rallisi ile dikkat çekiyor. Hem de ayı piyasasının ortasında Son dönemde Türk kripto para piyasasında ilgi gören CEEK VR ve CEEK coin ile ilgili ayrıntılara bakalım.


CEEK VR nedir ve nasıl çalışıyor?

CEEK VR (CEEK), müzik sanatçıları, atletler ve dijital ürün geliştiricilerini doğrudan hayranları ile buluşturan bir Metaverse projesi. CEEK VR, dünyanın en iyi sanatçılarıyla işbirliği yaparak, sanal gerçeklik dünyasındaki kullanıcıları ve sanatçıları bir araya getiriyor.

CEEK VR, Universal Music ile işbirliği yaparak bu alanda ciddi bir sıçrama yapmıştı. Böylece bu ortaklık sayesinde Bon Jovi, Lady Gaga, U2, Sting, Ziggy Marley ve daha birçok yıldızı metaverse teknolojisi sayesinde hayranlarıyla buluşturmayı vaat ediyor.

İlgili – Facebook ve Microsoft’un yatırım yaptığı Metaverse nedir?

CEEK VR, kendisinin video ve müzik yayıncılığı alanının geleceği olarak görüyor. Şirket olarak aynı zamanda patentli sanal gerçeklik (VR) gözlükleri setine de sahip. Bu set şu an dünya genelinde satılıyor. Bu VR seti, yayıncıların ve sanatçıların sanal bir olay akış platformu kullanarak performans göstermelerine ve para kazanmalarına olanak tanıyor.

Özet olarak şunu söyleyebiliriz: Sanatçılara, şarkıcılara ve yayıncılara, hayranları ve izleyicileri veya dinleyicileri ile doğrudan etkileşim kurma şansı sunan CEEK VR, tüm kategorilerdeki içerik üreticilerine geleceğin kazanç ve performans görüntüleme sistemini sunuyor.

İlgili – CEEK VR fiyat tahmini, CEEK coin geleceği ve beklentisi 2022 – 2025

CEEK VR’ın kurucusu kim?

CEEK VR nedir ve geleceği nasıl? Güncel CEEK coin haber ve gelişmeleri

CEEK VR’ın kurucusu ve CEO’su Mary Spio

CEEK VR’ın kurucusu ve CEO’su Mary Spio. Aslen Ganalı olan Mary Spio, 16 yaşından sonra ABD’de eğitim aldı. Spio, bir derin uzay mühendisi ve teknoloji yenilikçisi. ABD Hava Kuvvetleri’nde de görev yapan Spio, Boeing, Lucas Films, Universal Music, Miami Çocuk Hastanesi ve Microsoft Xbox gibi küresel devler için içerik ve teknolojiler geliştirdi. Bugün ise CEEK VR’ı kurarak başkanlığını yapıyor.

İlgili – Velas nedir ve geleceği nasıl? Güncel VLX coin haber ve gelişmeleri

CEEK VR ne yapar?

CEEK’in sanal gerçeklik platformuyla, kullanıcılar arkadaşlarıyla Metaverse’in sanal gerçeklik dünyasına katılabilirler. Burada bir film dünyasına girebilir ya da sevdiğiniz takımın oyuncularıyla omuz omuza koşturabilirsiniz. Kısacası 3D filmlerin, canlı konserlerin, festivallerin, sporların ve daha fazlasının keyfini çıkarabilirsiniz.

CEEK coin nedir?

CEEK VR projesi ve ekosisteminin yerel kripto parası ise CEEK coin adlanıyor. CEEK, Binance Smart Chain (BSC) yapısında olan bir kripto para. Bu coin CEEK VR platformu üzerindeki tüm alım, satım ve benzer işlemler için kullanılacak.

CEEK coin son birkaç aydaki performansı ile dikkat çekti. Bu performans Ekim 2021’de başladı. Yükselişe devam ederken 29 Kasım 2021 tarihinde 1.20 dolarda yeni ATH değerini kaydetti. Bu seviyeye ise Ekim 2021 sonundaki 0.03 dolar gibi çok düşük ücretten geldi. ATH değerine kadar yüzde 3,900’lük bir artış söz konusu.

Son bir ayda %250 ralli yapan CEEK VR nedir? Güncel CEEK coin haber ve gelişmeleriCEEK coin fiyat grafiği Kaynak: CoinMarketCap

2022 yılı başından önemli ölçüde düzeltme yapan CEEK coin fiyatı Nisan 2022 başında yeni bir ralliye ev sahipliği yapmıştı. Ancak Mayıs ve Haziran 2022 döneminde daha aşağıdaki seviyelere yöneldi. Haziran ortasında 0.12 dolar civarında dip yaptıktan sonra Temmuz ortasına kadar yüzde 250’lik bir ralli yaptı. Hem de şiddetlenen kripto kışının ortasında.

CEEK coin ile ilgili önemli veriler şu şekilde:

  • CEEK coin tüm zamanların en yüksek fiyatı: 1.20 dolar (29 Kasım 2021)
  • CEEK coin tüm zamanların en düşük fiyatı: 0.000948 dolar (13 Mart 2020)
  • CEEK VR dolaşımdaki arz: 803,717,779 CEEK (Temmuz 2022 itibariyle)
  • CEEK VR toplam arz: 1,000,000,000 CEEK
  • CEEK VR maksimum arz: 1,000,000,000 CEEK

İlgili – Hive nedir ve geleceği nasıl? Güncel HIVE coin haber ve gelişmeleri

CEEK VR nasıl alınır?

CEEK VR (CEEK) çeşitli kripto para borsalarında işlem gören pariteleri üzerinden alınabilir. CoinMarketCap’te yer alan ilk 10 CEEK piyasası ise aşağıdaki gibi. Bunlar arasında Paribu üzerinde işlem gören CEEK/TRY paritesi dikkat çekiyor. Paribu üzerinden Türk Lirası ile CEEK coin almak mümkün.

CEEK VR nedir ve geleceği nasıl? Güncel CEEK coin haber ve gelişmeleri

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.