1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Gate.io 2 milyon dolarlık dev teşvik kampanyası başlattı

Gate.io 2 milyon dolarlık dev teşvik kampanyası başlattı

Gate.io 2 milyon dolarlık dev teşvik kampanyası başlattı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Gate.io Kurumsal Hizmetler, son dönemde piyasa yapıcılara, VIP müşterilere, brokerlere ve diğer tüm kurumsal yatırımcılara indirimler ve teşvikler sunmayı amaçlayan iki büyük girişim başlattı.


Dünyanin en büyük kripoto para borsalarından biri olan Gate.io, dünya çapında milyonlarca kişiye güvenli ve istikrarlı hizmet sunmaktadır. Borsa, başarılı biçimde ismimi dünyanın önde gelen borsalar arasına yazdırdı ve Gate.io musterilerine en geniş kripto para birimi seçimini sunar. Borsanın günlük işlem hacmi sıralamada ilk 10 arasında yer alır. Ayrıca, Gate.io’nun kurumsal kolu olan Gate Institutional, ayı piyasası döneminde sektörün bir adım önünde olmak için çeşitli programlar baslattı ve  büyük oyuncular için üst düzey yatırım yolları ve olanakları sunuyor. Mevcut ayı piyasasinin tüm olumsuzluklarına ragmen Gate.io teklifleri oldukca basarılı.

Rakipsiz kurumsal hizmetler

Gate Institutional, oldukça geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunar. Gate Institutional, güçlü ilişkiler kurarak, her müşterinin stratejilerini en iyi şekilde geliştirmesine, riskleri yönetmesine ve yüksek likiditeye erişmesine yardımcı olur ve tüm bu islemleri gerceklestirirken müşterilerini ilk sıraya koyar. Gate Kurumsal aracılığıyla kripto para yatırımcıları, yüksek frekanslı ve düşük gecikme süreli sunucu barındırma, VIP ve MM katman sistemi aracılığıyla indirimlere erişim, 100 kata kadar kaldıraç ve güvenli finansman ve kredilerden yararlanabilir.

Gate.io kuruldugun ilk günden beri resmi kurumlarla uyum icerisinde calismaktadir. Gate.io yatırımcıları kripto para endüstrisine yön veren yatirim araclarina sermayesiz yatırım yapabilmektedirler.

Yüksek indirimler ve seviye arttırma

En iyi kurumsal hizmeti sunma sozunu veren Gate.io, rekabetçi ve kademeli indirimleri taahhüt eden VIP Shuttle kampanyasını başlattı. Ek olarak, baska bir kripto para borsasindan işlem geçmişlerini Gate.io’ya gonderen yatırımcılara Gate.io, yuksek indirimleri içerisinde barındıran VIP seviye sistemini teklif ediyor.

Son 30 gün içinde, bir yatırımcının başka bir borsadaki aylık işlem hacmi 20 milyon dolardan fazla ise, Gate.io, hacme karşılık gelen bir VIP katmanı teklif edecek. Örneğin, başka bir borsada 110 milyon dolarlık işlem hacmine sahip yatırımcı Gate.io’da VIP10 almaya hak kazanır, ancak bu kampanya aracılığıyla 60 gün boyunca otomatik olarak VIP11’e yükseltilirler.

Katılmak için yeni müşterilerin 30 Aralık 2022’den önce başka bir borsadan işlem hacmi kanıtı sunması gerekir.

Bu cazip teklifi kacirmayın! Kampanya aynı zamanda Gate.io’nun yeni Piyasa Yapıcı Programı ve kendi başına piyasa yapıcılar için bir dizi avantaj ve teşvik içeren MM katman sistemi için de geçerlidir.

2 milyon dolara kadar ödül

Piyasa yapıcılara sunduğu teklifleri genişleten Gate.io, kısa süre önce, milyonlarca ödül, faizsiz kredi ve cesitli indirimler sunan aylık bir yarışmanın yanı sıra Piyasa Yapıcı Programını başlattı.

Gate.io, aylık 20 milyon dolar veya daha fazla spot işlem hacmine sahip müşterilere, VIP14 seviye seviyesine karşılık gelen MM1 ile yeni bir MM seviye sistemine erişim verilecektir. Ek olarak, Gate.io diğer borsalardaki Piyasa Yapıcılar, bir sonraki MM katman düzeyine otomatik yükseltme uygulayabilir. Program, belirli pariteler arasindaki aylık işlem performansına dayalı olarak spot piyasada mevcuttur ve sırasıyla %0.01 ve %0.02 spot ve vadeli işlemlerde indirimler sunar.

Her ay Piyasa Yapıcı Programına katılan müşteriler performansa göre değerlendirilecektir. Buna ek olarak, her yatirimci asagidaki olanaklardan da faydanir.

i-                 MM ve VIP kademe bonusları

ii-                2 milyon dolara kadar ödül havuzu

iii-              Maksimum kredi artışları

iv-              10 milyon dolara kadar faizsiz kredi

Ek olarak yatirimcilar özel bir kampanya sunan Spot Market Maker Yarışmasına katılır. Hesap yönetimi hizmeti talep edin. Yarışma, bu aydan itibaren üç ayda bir gerçekleştirilecek.

Piyasadaki krize rağmen en önlerde kalın!

Gate.io, yeni kampanyalar ve programlar aracılığıyla, kurumsal yatırımcılara oldukça cazip teşvikler ve ödüller sunuyor. Gate.io, piyasadaki büyük oyuncular için cazip teşvikler sağlarken rekabeti önemsiyor. Borsa kampanyalarini mevcut piyasa koşulları çerçevesinde yapıyor ve sektörün en kapsamlı ve güvenli ticaret hizmetlerinden bazılarını sunma konusundaki uzun vadeli geçmişini ilerletmeyi hedefliyor.