1. Anasayfa
  2. İncelemeCoin
  3. OMG coin fiyat tahmini: 2021-2030

OMG coin fiyat tahmini: 2021-2030

OMG coin fiyat tahmini: 2021-2030
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

OMG coin fiyat tahmini yazımız teknik analizler sonucu beklenen fiyat değişikliklerini göstermektedir. 2021-2030 yılları arasında olması muhtemel fiyat değişikliklerini sizlerle paylaşıyoruz.

OMG coin fiyat tahmini

Bu OMG Ağı (OMG) Fiyat Tahmini yazımız, yalnızca teknik analize dayanmaktadır.  Bu 2021 boğa koşusu sırasında tüm zamanların yeni seviyesine yükselen çeşitli kripto para birimleri bulunuyor. Buna karşılık, bazı kripto varlıkları da fiyat düşüşüyle karşı karşıya kaldı. Sonuç olarak, birçok dijital para birimi tüccarı, dijital varlıklarını tutma veya satma zamanının gelip gelmediği konusunda endişe duymaya başladı. Bu aynı zamanda kripto tüccarlarının OMG’de yaşayabileceği durumla da aynı.

Bununla birlikte, kripto piyasası son zamanlarda konsolide oluyor ve birçok kripto para birimi önceki karlarını kaybediyor. OMG aynı fiyat dalgalanmasını yaşayacak mı?

OMG, OmiseGO ağının yerel parasıdır. Ağa güç sağlıyor ve projenin sermayesini arttırmada etkili bir faktör.

ICO, 2017 yılında piyasaya sürüldü ve o anda, ilk token fiyatı  0,39 dolardı. Ocak 2018 itibariyle, OMG coin fiyatı fırladı ve bir token başına 25.62 dolar değerine ulaştı. Ancak ardından fiyat düzeltmesi geldi ve coinin değeri düştü. Böylece, Mart 2019’a kadar, OMG coin değeri bu sefer  0,35  dolara düştü.

Gelecek On Yıl İçin Tahmin

2021 – 2030 yılları için OMG madeni para fiyat tahmini, iyileştirmeler yavaş olacak olsa da oldukça umut verici görünüyor.

Dolayısıyla, 2022’nin önemli bir fiyat artışı getirmesi beklenmiyor. OMG değeri aşağı yukarı 2021’dekiyle aynı seviyede kalacak.
2023’te ağ tüm işlevleriyle kullanıma sunulacak. Bunu, token değerinde 11 ABD doları ve üzerine kadar önemli bir yükselişin takip etmesi bekleniyor.
2024’te, büyüme 2023’teki kadar şiddetli olmayacak olsa da, token fiyatı artacak. 2024’te tokenin 13 dolara ulaşması bekleniyor. Yine de bazı uzmanlar daha iyimser ve madeni para değerinin 19 dolara kadar çıkabileceği konusunda ısrar ediyor.
Son olarak, 2025 yılına kadar token değerinin 28 dolara çıkması söyleniyor. Daha karamsar tahminler, 15 dolara düşebileceğini söylüyor.

omg coin fiyat tahmini

OmiseGo’nun Geleceği Var mı?

Proje umut verici. Özellikle amacının daha fakir ülkelerdeki insanlar için kripto para birimi ve sınır ötesi transferleri erişilebilir kılmak olduğu düşünüldüğünde büyük bir potansiyele sahip.

OMG coin sürekli olarak piyasadaki en iyi 100 coin arasında sıralandı. Proje, finans dünyasına aşağıdaki faydaları sunuyor:

Tüm Ethereum varlıkları platformda inanılmaz hızlı transfer edilebilir;
OMG, enerji verimliliğini destekler. Ethereum ile karşılaştırıldığında, OMG işlemleri %99 daha az enerji tüketir;
Platform açık kaynaklıdır. Bu, kendi topluluğu tarafından yönetildiği ve oldukça merkezi olmadığı anlamına gelir;
Plazma protokolü, hizmeti son derece güvenli hale getirir.
Dezavantajlar? Geliştiriciler şu anda küresel bir ağ oluşturmak için çalışmıyorlar, yalnızca Asya ülkelerinde yoğunlaşıyorlar. Diğer bir dezavantaj ise finansal düzenlemedir: proje, geleneksel finansal sistemin yerini alabilir ve bu, düzenleyicilerin hoşlanmayabileceği bir şeydir. Bunun dışında herhangi bir engel veya dezavantaj yok ve projenin büyüyüp gelişeceğine inanıyoruz.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.