1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Metaverse projesi SandStorm’a 2,5 milyon dolar fon

Metaverse projesi SandStorm’a 2,5 milyon dolar fon

Metaverse projesi SandStorm’a 2,5 milyon dolar fon
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Metaverse projesi SandStorm’un NFT pazar yeri projesine büyük ilgi.

SandStorm’a 2,5 milyon dolar fon

SandStrom, Polygon ve Ethereum üzerinde hayata geçmeye hazırlanıyor. Metaverse projesi, SandStorm, yeni platformu ve NFT pazar yerini, Texas’da düzenlenen conferansta tanıttı.

SandStorm’un yeni platformu, Metaverse’de henüz yerini almamış olan büyük markalara yönelik olacak. SandSrtorm ayrıca, Web3 mühendisleri ile blockchain tabanlı sanal dünyayı tanıtmaya devam ediyor.

Platformdan yapılan açıklamada, Polygon ile işbirliği yapılması sayesinde, kullanıcıların gaz ücretlerinden tasarruf sağlamaları mümkün olacak.

Proje CEO’su Steve McGarry’nin açıklamalarına göre, pek çok farklı NFT projesinin aksine SandStrom, öncelikle bire bir parçalar üzerine yoğunlaşacak.

İlgili: Geleceğininterneti, Facebook’un yatırım yaptığı Metaverse nedir?

Sasandstorm Metaverse projesi SandStorm'a 2,5 milyon dolar fon

 

Lansman öncesi, “Seed Funding” aşamasına giren proje, 2,5 milyon dolar fon toplamayı başardı. Seed Funding’e katılanlar arasında, The Sandbox kurucu ortağı Sebastien Borget, Fenbushi Capital, Sanctor Capital, The SAndbox ve Rarestone Capital bulunuyor.

Borget konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “The Sandbox’ın SandStorm’a yapılan yatırımdan dolayı çok heyacanlı olduğunu” söyledi.

Proje, sektörün farklı alanlarından geliştiricileri Metaverse alanında bir araya getirmeyi planlıyor.

McGarry projenin “olağan üstü talep” gördüğünü ve şimdiden 50 farklı marka ve 500 geliştiricinin platform üzerinde NFT geliştirmek için beklediğini vurguluyor.

SandStorm’un lansmanı, Metaverse olan ana akım ilginin başladığı bir döneme denk geldi. Facebook’un Meta’ya dönerek Metaverse açılacağını açıkladığı Ekim 2021’den bu güne, Adidas, Nike, War Music, ve JPMorgan gibi markalat NFT ile birlikte metaverse alanına giriş yaptılar.

Canlı ETH fiyatı: $ 1,755.01

İlgili: Ethereum (ETH) teknik analizi

İlgili: Ethereum haber, gündem ve son dakika gelişmeleri

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.