1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Bu hafta portföye eklenebilecek 5 metaverse tokeni

Bu hafta portföye eklenebilecek 5 metaverse tokeni

Bu hafta portföye eklenebilecek 5 metaverse tokeni
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında metaverse projeleri öne çıkmaya başladı. Bundan dolayı bu projelerin tokenleri de traderler için yatırım fırsatları sunuyor. Bu hafta dikkat çeken 5 önemli metaverse tokenin hangisi olduğuna bakalım.


Bu hafta portföyünüze ekleyebileceğiniz 5 metaverse tokeni

Metaverse, bilişim ve internet alanının geleceği olarak görülüyor. Metaverse günlük yaşamlarda daha fazla yer almaya başladı. Bu teknoloji henüz erken dönemlerinde. Bundan dolayı hala yatırım için iyi bir fırsat sunuyor. İşte, bu hafta dikkat çeken 5 önemli metaverse tokeni.

ApeCoin (APE)

ApeCoin (APE), merkezsiz Web3 alanının geliştirilmesine yardımcı olan metaverse tokenlerden biri. Bored Ape Yacht Club projesinden ilham aldı ve en çok beğenilen NFT koleksiyonu eko sistemini destekliyor.

ApeCoin fiyatı şu an 4,67 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 4,6 milyar dolar. Son 24 saatte işlem hacmi yüzde 132 oranında yükseldi. Piyasada dolaşımda 361.250.000 APE token bulunuyor.

İlgili – ApeCoin (APE) nedir? Güncel APE coin haber ve gelişmeleri

Güncel Apecoin fiyat tahmini, APE token gelecek beklentileri 2022 – 2025

Theta Network (THETA)

Theta Network, merkezsiz bir video dağıtım ağı olarak çalışıyor. Aynı zamanda video yayını sektörü için çeşitli blockchain çözümleri sunuyor.

Theta Network fiyatı şu an 0,8113 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri ise 811 milyon dolar. Son 24 saatte işlem hacmi yüzde 136 oranında yükseldi. Dolaşımdaki token miktarı ise yaklaşık 1.000.000.000 THETA.

İlgili – Güncel THETA Token rehberi: THETA Token Nedir? Geleceği Var mı?

The Sandbox (SAND)

The Sandbox, Ethereum destekli oyna kazan türü bir oyun. Aynı zamanda blockchain, DeFi ve NFT’leri de bu 3D metaverse dünyasına entegre ediyor. Artık blockchain oyun dünyasında daha geniş bir kullanıma sahip.

SAND fiyatı 0,5285 dolardan işlem görüyor. 1,5 milyar dolar piyasa değerine sahip tokenin son 24 saat işlem hacmi yüzde 33 oranında yükseldi. Dolaşımda ise yaklaşık olarak 1.499.470.108 SAND bulunuyor.

Decentraland (MANA)

Ethereum blockchain destekli başka bir sanal gerçeklik platformu ise Decentraland. Projenin yerel tokeni MANA 0,401 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 877 milyar dolar ve son 24 saat işlem hacmü yüzde 84 oranında yükseldi. Dolaşımda yaklaşık 1.855.084.192 MANA var.

İlgili – Decentraland nedir? Decentraland (MANA) token gelecek vadediyor mu?

Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity

Başka bir online oyun dünyası ise Axie Infinity. Projenin yerel kripto parası AXS tokenin fiyatı şu an 7,39 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 1,9 milyar dolar olan bu tokenin son 24 saat işlem hacmi yüzde 43 oranında yükseldi. Dolaşımda ise 100.472.220 AXS bulunuyor.

İlgili – Güncel Axie Infinity fiyat tahmini, AXS coin geleceği ve beklentisi 2023- 2025

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.