1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Solana tabanlı meme coin Shiba ve Dogecoin’i gölgede bıraktı! %1.900 yükseldi!

Solana tabanlı meme coin Shiba ve Dogecoin’i gölgede bıraktı! %1.900 yükseldi!

Solana tabanlı meme coin Shiba ve Dogecoin’i gölgede bıraktı! %1.900 yükseldi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Solana (SOL) blok zinciri üzerinde geliştirilen yeni bir meme coin, yeni yılda inanılmaz bir performans göstererek, en büyük rakipleri Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin’i (DOGE) geride bıraktı.

Solana tabanlı meme coinden müthiş performans!

Solana tabanlı meme coin Bonk (BONK), uzun süren ayı piyasasına rağmen 2023’ün ilk birkaç gününde astronomik kazançlar elde ederek, 2023’e büyük bir patlama ile giriş yaptı.

Yeni meme coin, yılı 0,0000002$’lık bir fiyat ile açtı ve 5 Ocak’ta 0,000004$’a kadar yükseldi. Böylece bir haftadan kısa bir süre içinde %1.900’lük kazanç sağladı. Performans bakımından Shiba Inu ve Dogecoin (DOGE)’i geride bırakan BONK, o zamandan beri kazanımlarının bir kısmını kaybetti. (Yazımızı yayına hazırlarken CoinMarketCap verilerine göre, 0,000002 dolardan işlem görüyor.)

İlginizi çekebilir:

Düzeltmeye rağmen, BONK yaklaşık bir hafta içinde %900 oranında değer kazanmış oldu. Bu arada, BONK’un rakipleri yıla nispeten durgun başladı. En büyük meme coin DOGE, aynı zaman diliminde %1,43 artışla 1 Ocak’ta 0,07 dolara; yazımızı yayına hazırladığımızı sırada ise, %4,88 dolarlık artışla 0,071 dolara yükseldi. Ethereum tabanlı altcoin Shiba Inu, 1 Ocak’ta %3,75 artışla 0,000008$’a yükselirken, şu anda %5,33’lük artışla 0,0000083$’a yükseldi.

İlginizi çekebilir:

Bitcoin boğaları nihayet göründü! Yükseliş devam eder mi? – Güncel BTC teknik analizi

Peki Solana tabanlı meme coin BONK neden yükseldi?

Geçen hafta Bonk meteorik bir yükseliş kaydederken, altcoinin arkasındaki geliştiriciler, 10 milyon dolar değerinde BONK tokeni yaktıklarını açıkladılar.

 

 

 

“BONK, Solana’nın en iyisini temsil ediyor. Topluluğumuz, hepimiz için ekosistem genelinde olumlu bir değişiklik yaratmak için birlikte çalışıyor.

‘Ekip için tahsis edilen beş trilyon BONK tokeni yakıldı.”

 

Solana tabanlı meme coin Shiba ve Doge’yi gölgede bıraktı! %1.900 yükseldi!

 

Solana veri analiz patformu Solscan, BONK’un mevcut arzının 94.12 trilyon tokene düştüğünü gösteriyor.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.