1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Güncel THETA Token rehberi: THETA Token Nedir? Geleceği Var mı?

Güncel THETA Token rehberi: THETA Token Nedir? Geleceği Var mı?

Güncel THETA Token rehberi: THETA Token Nedir? Geleceği Var mı?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Theta token geleneksel video içerik yayınlarını parçalamayı amaçlıyor. YouTube’nin bu konuda son derece popüler olduğu herkesin malumu! Theta Network, Youtube dünyasını blockchain ile dönüştürmeyi hedefliyor.


Güncel THETA Token rehberi: THETA Token Nedir? Geleceği Var mı?

Blockchain teknolojisi ve kripto paralar pek çok amaç için kullanılabilir. Bugün pek çok proje video yayını hizmetlerini parçalamaya odaklanmış durumda. Bu proje de tam olarak bunu yapmaya çalışıyor ve kendi tokenine yönelik ilgi oldukça fazla. THETA, video içeriklerinin yayınında yeni bir çağ başlatıyor.

Theta-Token-nedir

Theta video içerik yayınlarını parçalamayı amaçlıyor. YouTube, video paylaşım konusunda lider pozisyonda ancak bu piyasa oldukça geniş  ve birçok aktör bu alanda boy gösterebilir. Theta daha düşük maliyetle video kalitesi ya da lokasyonuna bakmaksızın düşük maliyetli yayınlar sunacak. Blockchain bazlı uçtan uca video yayınlarını tam kapasite gerçekleştirmek için yapılması gereken pek çok iş var.

 

 

 

Theta Token Nasıl Çalışır?

theta Güncel THETA Token rehberi: THETA Token Nedir? Geleceği Var mı?

Theta Token blockchaini  merkezi olmayan video yayınları için uçtan uca  altyapı olarak konumlandırınca sınırsız bir potansiyele sahip oluyor.  Yayın ve paylaşımın her ikisine birden odaklanıldığında heyecanla beklenen pek çok teknolojik ve ekonomik çözümler söz konusu. Samsung’dan da resmi destek alan girişimin yakın gelecekte pek çok güzel değişiklikler sunacağı düşünülüyor.

Lütfen Bkz: Güncel Theta Fuel fiyat tahmini – TFUEL gelecek ve beklentileri

Her ne kadar canlı video yayınları bugün oldukça savunuluyorsa da birkaç kilit sorun hala mevcut. İçeriği yayınlayan networkların gerekli bant aralığını sağlamadaki  yetersizlikleri ve  içeriklerin dünyanın pek çok bölgesine ulaşmaları nedeniyle düşük kaliteli yayınlar hala çok fazla. Aynı zamanda alt yapı çok pahalıya mal oluyor ve bu da yüksek derecede merkezileşme ve yetersizliğe neden oluyor.

Theta Token nasıl kazanılır?

 

Theta network bu problemleri izleyicileri  token ile ödüllendirerek çözüyor. Ek olarak uçtan uca merkezi olmayan doğası, düşük maliyetli,  yüksek kaliteli düzgün yayınlar sunacak.

Lütfen Bkz: Theta Fuel nedir ve geleceği nasıl? Theta Fuel – TFUEL token haber ve gelişmeleri


Projenin kendi tokenine sahip olduğunu öğrenmek kimseyi şaşırtmasın. Bu token öncelikle izleyiciyi ödüllendirmekte kullanılacak. Bunun yanında yeni dApp’ların ve hizmetlerin bu platforma gelmesini sağlamada da kullanılabilecek.  Kağıt üstünde harika görünüyor.

 

Theta Token Yol Haritası

theta Güncel THETA Token rehberi: THETA Token Nedir? Geleceği Var mı?

Mevcut yol haritasına göre, gelecek yıllarda bazı büyük değişimler geçirerek ilerleme kaydedecek.  Yerli blockchain dördüncü çeyrekte başlıyor ve aynı dönemde mevcut ERC20 tokenlerle yer değişecek. Gelecek yıl validator ve caching nodlar networka gelecek ve arzuya bağlı Premium içerikler de Theta networkta yerini almaya başlayacak.

Token hangi borsalarda

Theta-token-hangi-borsalarda
Binance , Bithump, OKEx, Huobi Global, wazirX, Upbit, Digifinex, Hotbit, Livecoin gibi borsalarda işlem görüyor.

Theta token istatistikler

Theta-token-nedir-analiz

Theta yazının kaleme alındığı saatte 1.2 dolardan işlem görüyor. 1.193 milyar dolarlık piyasa büyüklüğü ile CoinMarketCap’te 47. sırada yer alıyor.
Piyasadaki Toplam Theta Arzı: 100,000,000
Toplam Theta Arzı: 1,000,000,000
Theta Token’ın tüm tokenlarının arz edilmiş olması Theta’nın en büyük avantajları arasında.
Tüm Zamanlar En Yüksek Değeri: 15.90 dolar (16 Nisan 2021).

Aşağıda Theta fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

theta Güncel THETA Token rehberi: THETA Token Nedir? Geleceği Var mı?

Theta Token fiyat grafiği (canlı)

İlgili!

Güncel Theta fiyat tahmini, geleceği ve beklentisi 2022- 2025

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.