fbpx
  1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Güncel THETA Token rehberi: THETA Token Nedir? Geleceği Var mı?

Güncel THETA Token rehberi: THETA Token Nedir? Geleceği Var mı?

Güncel THETA Token rehberi: THETA Token Nedir? Geleceği Var mı?
0
“koinmedya_mxc”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Theta token geleneksel video içerik yayınlarını parçalamayı amaçlıyor. YouTube’un bu konuda son derece popüler olduğuna benzer şekilde Theta network video kalitesi ya da lokasyonuna bakmaksızın düşük maliyetli yayınlar sunacak.

Blockchain teknolojisi ve kripto paralar pek çok amaç için kullanılabilir. Bugün pek çok proje video yayını hizmetlerini parçalamaya odaklanmış durumda. bu proje de tam olarak bunu yapmaya çalışıyor ve kendi tokenine ilgi oldukça fazla. Video içeriklerinin yayınında yeni bir çağ başlıyor.


Theta Token nedir?

Theta-Token-nedir

Pazarda bugün mevcut blockchain girişimlerine benzer şekilde,  geleneksel video içerik yayınlarını parçalamayı amaçlıyor. YouTube’un bu konuda son derece popüler olduğuna benzer şekilde  video kalitesi ya da lokasyonuna bakmaksızın düşük maliyetli yayınlar sunacak. Blockchain bazlı uçtan uca video yayınlarını tam kapasite gerçekleştirmek için yapılması gereken pek çok iş var.

 

“koinmedya_biswap”

 

 

Theta Token Nasıl Çalışır?

theta Güncel THETA Token rehberi: THETA Token Nedir? Geleceği Var mı?

Theta Token blockchaini  merkezi olmayan video yayınları için uçtan uca  altyapı olarak konumlandırınca sınırsız bir potansiyele sahip.  Yayın ve paylaşımın her ikisine birden odaklanıldığında heyecanla beklenen pek çok teknolojik ve ekonomik çözümler söz konusu. Samsung’dan da resmi destek alan girişimin yakın gelecekte pek çok güzel değişiklikler sunacağı düşünülüyor.

“koinmedya_biswap”

 

İlginizi çekebilir:bitcoin haberleri güncel yorumlar BTC tahminler

Her ne kadar canlı video yayınları bugün oldukça savunuluyorsa da birkaç kilit sorun hala mevcut. İçeriği yayınlayan networkların gerekli bant aralığını sağlamadaki  yetersizlikleri ve  içeriklerin dünyanın pek çok bölgesine ulaşmaları nedeniyle düşük kaliteli yayınlar hala çok fazla. Aynı zamanda alt yapı çok pahalıya mal oluyor ve bu da yüksek derecede merkezileşme ve yetersizliğe neden oluyor.

Theta Token nasıl kazanılır?

 

Theta network bu problemleri izleyicileri  token ile ödüllendirerek çözüyor. Ek olarak uçtan uca merkezi olmayan doğası, düşük maliyetli,  yüksek kaliteli düzgün yayınlar sunacak.


Projenin kendi tokenine sahip olduğunu öğrenmek kimseyi şaşırtmasın. Bu token öncelikle izleyiciyi ödüllendirmekte kullanılacak. Bunun yanında yeni dApp’ların ve hizmetlerin bu platforma gelmesini sağlamada da kullanılabilecek.  Kağıt üstünde harika görünüyor.

 

Theta Token Yol Haritası

theta Güncel THETA Token rehberi: THETA Token Nedir? Geleceği Var mı?

Mevcut yol haritasına göre, gelecek yıllarda bazı büyük değişimler geçirerek ilerleme kaydedecek.  Yerli blockchain dördüncü çeyrekte başlıyor ve aynı dönemde mevcut ERC20 tokenlerle yer değişecek. Gelecek yıl validator ve caching nodlar networka gelecek ve arzuya bağlı Premium içerikler de Theta networkta yerini almaya başlayacak.

Token hangi borsalarda

Theta-token-hangi-borsalarda
Binance , Bithump, OKEx, Huobi Global, wazirX, Upbit, Digifinex, Hotbit, Livecoin gibi borsalarda işlem görüyor.

Theta token istatistikler

Theta-token-nedir-analiz

Price: 0,162481 USD
 ROI: 5,52%
Piyasam Sıralaması: 42
Piyasa Değeri: 141.440.296 USD
24 Saatlik Hacim: 15.271.921 USD
Dolaşan Arz: 870.502.690
Toplam Arz
1.000.000.000
Maks Arz: Veri Yok
Tüm Zamanlar En Yüksek Değeri: 0,314425 USD (Haziran 27, 2018)
Tüm Zamanlar En Düşük Değeri : 0,039771 USD (Mart13, 2020)
52 Hafta En Yüksek / En Düşük
$0,207955 USD /
$0,039771 USD
90 Gün En Yüksek / En Düşük
$0,207955 USD /
$0,039771 USD
30 Gün En Yüksek / En Düşük
$0,170075 USD /
$0,072131 USD

 

 

Theta Token fiyat grafiği (canlı)

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

“koinmedya_biswap”