Loading...
btc
BTC
-0.44%
Bitcoin
65.647,80 USDT
eth
ETH
-1.35%
Ethereum
3.435,62 USDT
bch
BCH
-0.21%
Bitcoin Cash
365,65 USDT
xrp
XRP
-0.15%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
-0.44%
Litecoin
72,59 USDT
bnb
BNB
0.08%
Binance Coin
582,36 USDT
sol
SOL
-0.39%
Solana
172,35 USDT
avax
AVAX
-3.4%
Avalanche
28,81 USDT
ada
ADA
-0.62%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
-0.02%
Poladot
5,92 USDT
doge
DOGE
-0.32%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-0.28%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. MultiversX Labs, dijital finansı, Web3 ve Metaverse deneyimini yeniden tasarlayan ilk Süper Uygulama xPortal’ı piyasaya sürdü

MultiversX Labs, dijital finansı, Web3 ve Metaverse deneyimini yeniden tasarlayan ilk Süper Uygulama xPortal’ı piyasaya sürdü

MultiversX Labs, dijital finansı, Web3 ve Metaverse deneyimini yeniden tasarlayan ilk Süper Uygulama xPortal'ı piyasaya sürdü
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

MultiversX Labs, dijital finansı, AI avatarlarını, sohbeti, Web3 ve Metaverse deneyimlerini herkes için yeniden tasarlayan ilk Süper Uygulama olan xPortal’ı piyasaya sürdü.


MultiversX Labs, dijital finansı, Web3 ve Metaverse deneyimini yeniden tasarlayan ilk Süper Uygulama xPortal’ı piyasaya sürdü

Önde gelen teknoloji şirketi MultiversX Labs, dijital finansın ve Metaverse’in evriminde çok önemli bir gelişmeyi duyuruyor: dijital dünyayı deneyimleme biçimimize yeni bir bakış açısı sunan xPortal Süper Uygulamasının lansmanı.

xPortal Süper Uygulaması yeniliği, uçtan uca şifreli mesajlaşma ve AI avatarları gibi sosyal özelliklerle birlikte dijital finans, para ve kriptoyu sorunsuz bir şekilde entegre etmek için tasarlanmış inanılmaz özelliklere sahip paketini Web3 uygulamaları ve Metaverse deneyimleri için bir portal ile ilk kez sunuyor. Gerçek bir Süper Uygulama olmakla birlikte, xPortal basitlik, kullanım kolaylığı ve güzel bir kullanıcı deneyimi örneğidir.

Yalnızca birkaç dokunuşla veya basit bir mesaj göndererek kolayca para, kripto ve NFT gönderip alabilir, ödeme yapabilir, banka kartı kullanabilir, yatırımları takip edebilir ve finans, kripto ve NFT ekosistemlerini keşfedebilirsiniz. Ancak mesele sadece rakamlardan ibaret değil: xPortal ile güvenli ve özel bir ortamda harika AI avatarları oluşturarak ve arkadaşlarınızla etkileşim ve mesajlaşmayı etkinleştirerek kişiselleştirebilir ve yeni deneyimlerin kilidini açabilirsiniz.

MultiversX Labs CEO’su Beniamin Mincu: “xPortal Süper Uygulaması, fiziksel ve metaverse dünyasına yayılan yeni bir dijital finansal sistemin omurgasını oluşturma misyonumuzda önemli bir adımdır. Amacımız, nerede olurlarsa olsunlar veya geçmişleri ne olursa olsun herkesin, hedeflerine ulaşmalarına ve hayatlarını en iyi şekilde yaşamalarına yardımcı olabilecek güvenli ve verimli finansal hizmetlere kolayca erişebilmesidir. Bütün bunlar bugün kullanılabilir hale geliyor.” dedi

xPortal Süper Uygulaması ayrıca çok çeşitli uygulamalara ve metaverse deneyimlerine açılan bir kapıdır. Parmaklarınızın ucundaki dijital bir App Store ile en yeni ve en harika Web3 uygulamalarını keşfedebilir, her biri kendine özgü ve heyecan verici avantajlara ve deneyimlere sahip yeni Metaverse etkinliklerini ve dünyalarını ziyaret edebilirsiniz.

MultiversX Labs Ürün Başkanı Sergiu Biris, “xPortal’ın Web3 ve Metaverse’i dünyadaki herhangi bir akıllı telefon kullanıcısı için erişilebilir kılma yeteneği, tamamen erişilebilir dijital deneyimler etrafındaki tüm konuşmayı uzak bir gelecek vizyonundan bugünün gerçekliğine kaydırıyor” dedi.

Bir yıldan biraz daha uzun bir süre içinde 1,1 milyondan fazla kullanıcı kazanan ve ilk kez geçen Kasım ayında Paris’te xDay’de tanıtılan ilk iterasyonu üzerine inşa edilen xPortal’ın misyonu, 1 milyar kullanıcıyı yeni bir dizi eğlenceli ve kullanışlı hizmet, deneyim ve uygulamaları, dijital finansı, Web3’ü ve Metaverse’yi herkes tarafından her yerde erişilebilir ve kullanımı kolay hale getirir.

Resmi internet sitesi: https://xportal.com

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.