1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Vericoin (VRC) nedir?

Vericoin (VRC) nedir?

Vericoin (VRC) nedir?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Çoğu insanın şu anda hakkında unutmuş olduğu birçok farklı kripto para var. Vericoin, oldukça uzun zamandır var olan paralardan biridir. Verium para birimi ile birlikte, dijital para bir dijital rezerv ile birleştirmek için ilk çift blok zinciridir.


 

Vericoin (VRC) nedir?

Yüzeyde, Vericoin , Bitcoin’in sahip olmadığı yerde başarılı olmaya çalışan başka bir kripto para birimidir. Bu nedenle, para kendisini diğer çoğu kriptodan ayırmaya çalışıyor. İkili Zincir olarak bilinen protokolü oldukça ilginçtir. Düşük ücretler, daha yüksek madencilik ödülleri ve CPU madenciliğine odaklanma gibi hızlı işlemler de dahil olmak üzere birkaç avantaj sunar.

KAPSAMI

Vericoin’in bazı ilginç yönleri olduğu açıktır. Daha önce de belirtildiği gibi, İkili Zincir protokolü VRC’yi Verium ile bağlar ve bir kripto para birimi ile dijital yedek arasında iki yönlü bir bağlantı oluşturur. Bu nedenle, kullanıcılar 30 saniye içinde işlemleri tamamlayabilir. VRC ’nin işlem süreleri de beş dakikadan yarı yarıya azalır ve bu da iyi bir işarettir.

Bu çift zincirli yaklaşımla, VRC, kripto dünyasında her zaman olumlu bir gelişme olan, daha fazla merkeziyetsizliğe de ulaşabiliyor. Birbirine bağlı iki farklı blok zincirle, tam bir değişmezlik elde etmek, insanların bu aşamada bekleyebileceklerinden çok daha zorludur.

 GELECEĞİ

Vericoin söz konusu olduğunda hala yapılması gereken çok iş var. Takım şu anda Verium’u P2Pool ile bütünleştirmeye çalışıyor. Ayrıca önümüzdeki birkaç hafta içinde sonuçlandırılması gereken Kanıt Süresi 2.0 Provası adında bir gelişme de var. Mobil madenci ve mobil cüzdanlar da tamamlanmak üzeredir ve bu yıl piyasaya çıkacaktır.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: