Kripto balinalarının gözünü diktiği Ethereum tabanlı iki altcoin

Kripto balinalarının gözünü diktiği Ethereum tabanlı iki kripto para
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir blockchain analiz firması, dev kripto balinalarının Ethereum tabanlı iki tokeni yoğun bir şekilde akümüle ettiklerini ortaya koydu.

İşte kripto balinalarının yoğun bir şekilde biriktirdiği Ethereum tabanlı coinler!

Popüler bir blockchain ve kripto para analiz firması olan Santiment, dev kripto balinalarının Ethereum (ETH) ağında faaliyet gösteren iki tokeni yoğun bir şekilde akümüle ettiklerini, yani biriktirdiklerini ortaya koydu.

 

Kripto balinalarının gözünü diktiği Ethereum tabanlı iki kripto para

 

Santiment ilk olarak; kripto balinalarının, herhangi bir aracının katılımı olmadan, likidite toplamayı ve ERC-20 tokenleri arasında anlık takasları kolaylaştırmayı amaçlayan blockchain tabanlı bir borsa olan Kyber Network’ün yerel tokeni KNC’ye yüklendiğini söylüyor.

 

 


Analiz firmasına göre, tokenin üç aydan kısa bir sürede değerinin %40’ından fazlasını kaybettiği bir düşüş trendinde olmasına rağmen, balinalar KNC biriktirmeye devam ediyor.

” Cüzdanlarında bir milyon ila 10 milyon arasında KNC tutan Kyber Network balinaları, son üç ayda hızla akümülasyon yaparken, 31 Temmuz’dan bu yana portföylerine arzın %20’sini ekledi. En son bu tür bir akümülasyon görüldüğünde, KNC altı ayda %67 yükselmişti.”

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada CoinMarketCap verilerine göre, KNC %4’ün üzerinde bir artışla 0.876$’dan işlem görüyor.

İlginizi çekebilir:

Santiment ayrıca, bu büyük yatırımcı grubunun, merkezsiz oracle ağı Chainlink’in yerel tokeni LINK’e de el attığını söylüyor. Analiz firmasına göre, LINK hodl eden balinaların sayısı şu anda son beş yılın en yüksek seviyesinde.

 

 

“Chainlink fiyatı pazar günü 7.00 doların üzerine çıkarken, balina adreslerinin sayısı artmaya devam etti. 700.000$ ve üstü LINK tutan adreslerin miktarı 458’e ulaştı. Bu, piyasaya sürülüş yılı olan 2017’den bu yanaki en yüksek rakam.”

(Yazımız yayına hazırlanırken, LINK %2.35’lik bir artışla 7.07$ değerinde.)

İlginizi çekebilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Kripto balinalarının gözünü diktiği Ethereum tabanlı iki altcoin
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.