1. Anasayfa
  2. Coin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Analist, bu hafta Bitcoin’den sonra patlama yapacak altcoini açıkladı!

Analist, bu hafta Bitcoin’den sonra patlama yapacak altcoini açıkladı!

Analist, bu hafta Bitcoin’den sonra patlama yapacak altcoini açıkladı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü bir kripto para analisti, kripto piyasasında devam eden durgunluğun ortasında inanılmaz bir güç belirtisi gösteren bir altcoine kilitlendiğini söylüyor. İşte analiste göre bu hafta Bitcoin’in ardından yükselişe geçecek kripto para…

Bu hafta Bitcoin ne olur? Hangi kripto para pump yapar?

Popüler bir kripto para analisti dikkatini, büyük bir güç belirtisi gösteren ve bu hafta Bitcoin’den sonra çıkış yapacak olan bir altcoine kilitlediğini söylüyor.

 

Analist, bu hafta Bitcoin’den sonra patlama yapacak altcoini açıkladı!

İlginizi çekebilir:

250$’dan 100.000$’lık Bitcoin alan ünlü yatırımcı bakın ne yapıyor?

“Ufukta dev altcoin sezonu!” İşte boğa koşusunun başlayacağı tarih!

Michaël van de Poppe, Twitter’da takipçilerine kripto boğalarının portföylerine Binance Coin (BNB) eklemeyi düşünmeleri gerektiğini söyledi.

 

 

“İşte portföyünüze ekleyeceğiniz bir altcoin daha: BNB.

Kesinlikle müthiş bir güç gösteriyor, ancak Binance’in etrafındaki tüm ekosistem yoğun bir şekilde genişliyor.

Uzun vadeli portföyünüzün olmazsa olmazlarından.”

Binance coin (BNB), işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto borsası Binance’in yerel hizmet tokenidir. Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, BNB 2022’nin en düşük seviyesi olan 183 dolardan yaklaşık %50 artış kaydettiği bir seviye olan 274 dolardan işlem görüyor.

İlginizi çekebilir:

Ünlü analistten geri dönüşe hazırlanan 4 kripto para: Ripple,…

İsrail kripto paralar için kritik bir adım daha attı!

Bitcoin için volatiliteye hazır olun!

Van de Poppe, Bitcoin (BTC)’in fiyat hareketini de yakından izliyor. Kripto analisti, Bitcoin’in son zamanlarda dar bir aralıkta takılı kalmasına rağmen, makro olayların nihayetinde BTC için yukarı yönlü volatiliteyi tetikleyebileceğini söylüyor.

 

 

“Önümüzde, önemli olaylarla dolu büyük bir hafta var ve bu da mevcut işlem aralığından çıkmamızı neredeyse kaçınılmaz kılıyor. 19,591 dolarlık son direnci dikkatle izliyorum. Kırılması gerekiyor ve ondan sonra parti başlayabilir.”

Van de Poppe’un bahsettiği önemli olaylardan biri, bugün açıklanacak olan ABD Tüketici Güven Endeksi (CCI). CCI, tüketicilerin ülke ekonomisinin gücüne ilişkin duyarlılığını ölçen bir endekstir.

Van de Poppe’un takibindeki bir diğer makro olay, perşembe günü açıklanması beklenen, ABD 3. Çeyrek GSYİH (gayri safi yurtiçi hasıla) rakamlarıdır. Son olarak, analist ABD’de enflasyon veya deflasyonu yakalamak için kullanılan bir metrik olan Kişisel Harcama Fiyat Endeksi (PCE)’nde eylül ayı rakamlarının açıklanmasını bekliyor.

 

 

Nitekim traderlar, ABD’deki politikacıların sıkı para politikalarını sona erdirmeye zorlanıp zorlanmayacaklarını anlamak için genellikle önemli ekonomik göstergeleri takip eder. Ki bu, Bitcoin ve kripto gibi riskli varlıklar için de geçerli.

(Bitcoin yazımızı yayına hazırlarken CoinMarketCap verilerine göre 19.779 dolardan işlem görüyor.)

İlgili – Ünlülerden şok Bitcoin yorumları! BTC’nin geleceğine dair müthiş öngörüler